BertolucciDesign na nové adrese!

Společnost BertolucciDesign, která se mimo jiné zabývá výstavbou a rekonstrukcí luxusních půdních bytů na celém území Prahy, přestěhovala svůj showroom do nových prostor.

Hlavní myšlenkou showroomu bylo vždy zprostředkování nákupu originálních italských interiérovy?ch prvků, ktery?mi jsou tyto byty vybavovány. Proto také na zhruba 150 m2 nabízí mnohem více produktů než v showroomu původním.

Naleznete zde širokou škálu vodovodních baterií zanček Geda, Ib Rubinetterie a Webert, ukázku sprchových koutů Box&Co, nádhernou sanitární keramiku dodavatelů Nero Ceramica, Galassia a Mastella.

Můžete si prohlédnout úžasné tapety Yo design, Parato, Wall&Deco’, designový nábytek Ozzio, Miniforms, Ditre, světla firmy Lucente a Gibas a vyzkoušet si kliky Olivari na nádherných dveřích italských dodavatelů Pivato, Bertolotto či Dodia.

BertolucciDesign je známá tím, že své byty vybavuje kompletně, proto vzorky z italských obkladů a dlažby od výrobců Ceramica Atlas Concorde, Ragno a Cedam jsou nezbytnou součástí nabídky.

Vrcholem expozice jsou však  ukázky nádherných koupelen od výrobce Mastella design včetně vany a sprchového koutu. Tento italský dodavatel kopelnového nábytku a sanitární keramiky, patří ve svém oboru k těm nejlepším.

IMG_3643IMG_3654

Nový showroom BertolucciDesign, jehož interiér navrhla architektkaIng. arch. Eva Martincová, slouží nejen k tomu, abyste si jednotlivé výrobky prohlédli reálně, ale je to také příjemné místo k vypití odpolední kávy v přátelském prostředí s profesionálním přístupem.

 Před návštěvou samotného showroomu, který se nachází na Černém mostě, si kompletní nabídku společnosti můžete prohlédnout také na www.bertoluccidesign.cz.

IMG_3648IMG_3644

 Showroomu

BertolucciDesign (v prodejně Kare), Skorkovská 2457, Praha 9.

tel. +420 774 007 774

www.bertoluccidesign.cz

 Kontakty pro novináře:

Hana Pokorná

Tel. +420 774 007 774

pokorna@zfpdeveloper.cz

Sdílet tento příspěvek na

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *