Interiérové novinky

Designová čistička vzduchu

Zlepšit životní styl a vnitřní prostředí nám pomůže čistička vzduchu s ionizátorem Ionic CARE Triton X6. Vzhledem k tomu, že v sobě nemá (na rozdíl od většiny jiných čističek) zabudovaný žádný hlučný ventilátor, je absolutně tichá a neruší ani v dětském pokoji. Další výhodou je téměř zanedbatelná spotřeba elektrické energie, při účinnosti čištění 96 % si poradí s nečistotami v prostoru velkém až 75 m2. Čistička Ionic-CARE dokáže díky vestavnému ionizátoru rovněž zlepšit spánek, zmírnit bolest hlavy či únavu.

Ionic CARE Triton X6

Ionic CARE Triton X6

VARIABILNÍ SEDAČKA HIP HOP 

Novinka z dílny CaliaItalia se díky svým širokým možnostem uplatnění v interiéru stane příjemnou a užitečnou součástí vašeho domova. Moduly lze sestavovat podle potřeb, velikosti a uspořádání obytných prostor i s ohledem na momentální náladu. Vybírat lze ze široké škály kvalitních textilií, jež je mezi sebou možné různě kombinovat. Třešničkou na dortu je pak polohovatelný elektrický relaxační díl, ve kterém je zabudovaná dobíjecí baterie. V ceně od 30 000 Kč prodává Hanák Fórum.

Hanak_Forum_sedacka_Hip_Hop_2

Hanak_Forum_sedacka_Hip_Hop

Upečte si doma pravé francouzské bagety 

Novinka Emile Henry, keramická forma na bagety, se skládá ze dvou částí: tácu se třemi prohlubněmi a poklopu (rozměry 32x28x16 cm), který je opatřen otvory a širokými rukojeťmi pro snadnou manipulaci i v rozpáleném stavu. Díky „vaničkám“ se jednotlivé díly těsta nespečou dohromady, důmyslný poklop zajišťuje potřebnou vlhkost a optimální cirkulaci horkého vzduchu, aby bagety byly krásně křupavé. Výrobek je odolný proti nárazu a poškrábání, jídlo lze ve formě i krájet a servírovat. Glazování materiálu za vysokých teplot zaručuje barevnou stálost, takže nádobí lze mýt v myčce. Potten&Pannen-Staněk

keramická forma na bagety

keramická forma na bagety

Sdílet tento příspěvek na

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *