Komplexní správa bytových a nebytových prostor

V PPM, a.s. zajišťujeme komplexní facility management v Praze a okolí. Jsme zavedená společnost, která nabízí ekonomickou i technickou správu nemovitostí, pronájem bytů nebo profesionální spolupráci s SVJ.
Služby na míru

Poskytujeme kompletní služby na míru každého klienta. Spolupracujeme například
se sdruženími vlastníků bytových jednotek (SVJ), ale i s majiteli jednotlivých bytů a dalších nemovitostí. Spolupráce probíhá například ve formě předsednictví pro SVJ, kde nahradíme roli profesionálního předsedy sdružení. Zbavíme vás tak starostí při volbě členů či předsedy sdružení, ale zároveň převezmeme zodpovědnost a závazky, které se k této funkci pojí. V případě vzniklých škod vám nabízíme také pojistné plnění až ve výši 20 miliónů Kč.

Facility management a flat service

Facility management představuje externí zajištění správy vašich nemovitostí. Primárně
se soustředíme na technickou správu budov jako je údržba, servis a pravidelné revize. Nabízíme také kompletní úklid domu a úpravu zeleně. V neposlední řadě pod tuto oblast spadá také zajištění ostrahy různých objektů a pojistné plnění na míru.
Další oblíbenou službou, kterou v PPM nabízíme, je kompletní flat service. Jste vlastníkem bytu a nemáte čas na jeho správu nebo se vám nedaří najít vhodného nájemce? Unavují vás starosti spojené s opravami? Přenechejte nám veškeré povinnosti, které se s pronájmem
a správou bytu pojí. Pyšníme se také 100 % bilancí ve vyhledávání odpovídajících nájemníků. Garantujeme 12 měsíční délku pronájmu a v případě dřívějšího odchodu nájemníka zajistíme bezplatně náhradního nájemce. Svěřte svoji nemovitost do našich rukou. Ušetříte čas, starosti s nájemci a vyděláte peníze bez větších námahy.

Působíme v Praze i v širokém okolí

Společnost PPM je předním poskytovatelem služeb spojených se správou nemovitostí v Praze, ale i jejím širokém okolí. Společnost spravuje přes 9 000 bytových jednotek ve většině lokalit hlavního města a přilehlém okolí. PPM však působí
i na více místech mimo Prahu, a to například ve Špindlerově mlýně nebo dalších lokalitách po celé České republice. PPM také získalo uznávaný certifikát ISO 9001:2008 v oblasti správy
a údržby bytových i nebytových prostor, na jehož základě spolupracuje s množstvím dalších společností a partnerů jako FINEP a.s., Schindler ČR a.s., KONE a.s., VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s., Safichem Group nebo Pražská energetika, a.s..

Sdílet tento příspěvek na

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *