Kupujeme čističku vzduchu

Již jste uvažovali o nákupu čističky vzduchu? Možná byste měli. Čističky vzduchu jsou totiž výbornými pomocníky do domácnosti. Vždyť kdo by nechtěl mít čistý vzduch. Čističky vzduchu zachycují prach, drobné nečistoty, pyl, škodlivé plyny, chemikálie, cigaretový kouř. Jejich výhody na zdraví jsou enormní. Zbavují váš domov plísní a bakterií. Díky tomu jsou dobrou prevencí před řadou onemocnění. Ale ocení je nejen alergici a osoby s respiračními problémy, čističky vzduchu vás mohou zbavit bolestí hlavy a zvýšit vaši kvalitu spánku.
Čističky vzduchu jsou ideálním pomocníkem v boji proti Syndromu nezdravých budov. Tento syndrom byl definovaný Světovou zdravotnickou organizací již v roce 1984. Jedná se o potíže, které vznikají se zhoršující se kvalitou vnitřního prostředí domů a bytů. Stále častěji trávíme čas v uzavřených místnostech plných umělých materiálů. V místnostech je nedostatečně vyměňován vzduch, množí se plísně, bakterie, roztoči. Když místnost chceme vyvětrat, pouštíme si do ní další nečistoty. Všechny tyto faktory mají za následek výše zmíněný syndrom nemocných budov. Ten se projevuje:
– časté bolesti hlavy;
– únava a poruchy spánku.
– pálení a svědění očí;
– ucpaný nos, permanentní rýma;
– sucho a bolesti v krku;
– astmatické problémy;
– chrapot;
– suchá a podrážděná pokožka.

Všechny tyto problémy mohou souviset se špatným vzduchem ve vašem vnitřním prostředí. Naštěstí existují cesty, jak se těchto obtíží zbavit, a nákup čističky vzduchu je jednou z nich!
Čističek vzduchu naleznete na trhu velké množství. Mezi ty nejkvalitnější ovšem patří čističky IONIC CARE, a to nejen díky způsobu čistění vzduchu, ale také pro svoji naprostou tichost, kterou oceníte zejména v době spánku. Tyto čističky fungují na principu elektronového větru. Nečistoty jsou zachytávány na elektrostatický filtr, který není třeba nikdy měnit.Mají vestavěný ionizátor, který nejen, že zbaví vzduch nežádoucích organismů, nečistot a pachů, ale také ho obohatí o záporné ionty, které jsou důležité pro naše zdraví. Ne nadarmo se jim říká vzdušné vitamíny. Díky záporným iontům:
– zvýšíte si kvalitu spánku;
– zbavíte se bolestí hlavy;
– zmírníte respirační potíže a alergie;
– zlepšíte si koncentraci a paměť;
– zlepšíte si svůj krevní oběh.
Pokud tedy chcete zbavit svůj byt prachových částic, alergenů, bakterií, plísní, virů, škodlivých plynů a zápachu, a díky tomu pečovat o své zdraví, pořiďte si čističku vzduchu.
CVB VENTILÁTORY A KLIMATIZACE je česká firma s tradicí specializující se na prodej ventilátorů a klimatizací. Získali jsme prestižní mezinárodní ocenění důvěry obchodních partnerů AAA, zařadili jsme se tak mezi 0,2 % nejspolehlivějších firem v ČR s nejvyšší spolehlivostí a kredibilitou. Kromě ČŘ působíme úspěšně i na německém trhu.
http://www.ventilatory-shop.cz/

logo CVB

logo CVB

Sdílet tento příspěvek na

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *