Paysafecard, fenomén bezpečného placení přes internet

Pokud hledáte způsob, jak na internetu platit nejen bez účtu či kreditní karty, ale hlavně mnohem bezpečněji, než ostatními platebními prostředky, je tento moderní předplacený produkt pro vás tím pravým. Při jeho použití totiž není při platbě nutné zadávat žádná osobní data, ani údaje o bankovním účtu či kreditní kartě. Stačí pouze zadat šestnáctimístný PIN kód, který je na kartě.
Další výhodou je, že Paysafecard je dostupná na 450 000 prodejních míst, koupit ji lze v mnoha supermarketech, na čerpacích stanicích, v trafikách a kioscích. Kde konkrétně, to lze zjistit s pomocí funkce Vyhledávání prodejních míst, díky níž je snadné najít nejbližší prodejnu v okolí. Kartou je možné platit v tisících e-shopů, mezi smluvní partnery však nepatří úřady, instituce, právní zástupci ani soudy.

Jak to funguje

Při nákupu prostřednictvím Paysafecard je možné vybírat mezi hodnotami 100, 300, 1 000 nebo 2 000 Kč. Vyšší částky pak lze hradit zkombinováním celkem až deseti PIN kódů, díky čemuž není problém využít zůstatky PIN kódů Paysafecard. Nepodaří-li se zůstatek využít během 12 měsíců, počínaje třináctým měsícem se od něho pravidelně odečítá dispoziční částka ve výši 50 Kč. Tato podmínka platí pro každý jednotlivý PIN kód Paysafecard.

my paysafecard

my paysafecard

Záruka bezpečnosti

Online nakupování pomocí Paysafecard je bez rizika, protože při placení není třeba zadávat osobní data ani údaje o bankovním účtu či kreditní kartě. Na internetu ovšem bohužel existují piráti, kteří se všemožně snaží získat finanční prostředky přes PIN kódy cizích osob. Proto se doporučuje používat kartu Paysafecard pouze u autorizovaných e-shopů a oficiálních smluvních partnerů. Pozor na dotazy ohledně PIN kódu, v žádném případě ho nikomu nedávejte ani po telefonu, ani emailem, ani pokud jde o žádosti o uhrazení pokuty nebo poplatků z prodlení.

Více o tomto moderním a bezpečném způsobu placení na internetu najdete na www.paysafecard.com/cs-cz.

Sdílet tento příspěvek na

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *