Podpora pro developery

V letošním roce se na českém realitním trhu objevil nový model franšízové spolupráce, který usnadňuje realitním kancelářím a makléřům jejich situaci a přispívá k lepšímu a poučenějšímu prodeji nových projektů určených k bydlení.

Koncept přitom nepracuje s dosud obvyklými vysokými vstupními platbami (například v Praze tyto částky nezřídka převyšují i milion korun), ani s de facto nevypověditelnými smlouvami. Nad prodejcem (realitní kanceláři či makléřem) tak už nevisí hrozba vysokých sankcí za nedodržení až několikaletého závazku. Systém má jasně dané podmínky, jež smlouva se standardní tříměsíční výpovědní lhůtou jednoznačně deklaruje, aniž by používala složitých formulací či drobně psaných poznámek pod čarou, a jsou pro všechny účastníky spolupráce stejné.

Společnost, která s novým systémem na trh vstoupila, vyžaduje pouze standardní administrativní poplatek, který je použit zejména k marketinkové podpoře nového subjektu působícího v rámci celé sítě v daném regionu. Pro partnery to znamená rovněž finačně přístupnou inzerci, nižší náklady na provoz kaceláře i dostupnější marketing, stejně jako možnost množstevních slev. K příjemným benefitům patří rovněž kvalitní školení zajišťované špičkovými lektory. Všichni partneři spolupracující v síti poskytovatele „know how“ mají v rámci smlouvy zajištěné odměny z realizovaných obchodů ve výši až 80% (bez příspěvku na kancelář).

Cílem nového systému je umožnit developerskému prodejci získat dobré jméno a rozšířit kvalitní síť realitních kanceláří s působností v rámci celé České republiky. Jeho pozitivní dopad by v praxi měla zaznamenat zejména širší veřejnost představovaná zájemci o nové bydlení, pro něž budou proškolení makléři, kteří jim budou umět najít přesně tu nemovitost, kterou hledají, přínosem především.
Více o novém projektu na stránkách firmy 4develop.

Text: redakce -ll-, foto: 4 develop

Sdílet tento příspěvek na

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *