Postavte si bydlení na míru!

Toužíte-li po rodinném domku v blízkosti Prahy, například v Unhošti, Velvarech, Dolních Jirčanech nebo v Dolní Kamenici u Velvar, bude pro vás tím správným partnerem společnost JUNG.CZ.
Díky zkušenostem získaným za téměř šestnáct let existence na českém trhu své zákazníky přesvědčivě oslovuje zejména individuálním přístupem k jejich současným i budoucích potřebám, s ohledem na naplnění jejich přání a požadavků. Komplexní služby firma zajišťuje v rámci minimálních nákladů.
Pro projekty JUNG.CZ je kromě blízkosti hlavního města charakteristická také snadno dostupná občanská vybavenost, zahrada a příroda za okny, a – v první řadě – vysoký uživatelský standard bydlení za přijatelnou cenu. Pouhých 30 minut trvá, než se autem dostanete z místa do Prahy, snadné je i spojení s metropolí hromadnou dopravou. Lokality jsou vybaveny potřebnou infrastrukturou v podobě státní správy, škol a školek, obchodů i zdravotnických služeb. Všude je možnost sportovního a kulturního vyžití, okolní krajina nabízí spoustu krás. V blízkosti Unhoště je to CHKO Křivoklátsko, na dohled Velvar leží zase hora Říp, zdejší mírně zvlněná krajina je navíc vhodná pro cykloruristiku a běžky.
Držitel certifikátu kvality ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001 využívá při stavebním procesu materiály a práce od prověřených dodavatelů, domy jsou z kvalitního zdicího materiálu YTONG zatepleného polystyrenem. V podkroví mohou časem vzniknout s pomocí sádrokartonu až dvě samostatné místnosti, v závislosti na velikosti domu a aktuálním počtu členů rodiny.


Postupná výstavba umožňuje vysokou variabilitu dispozic a vlastní výběr zařizovacích předmětů, tedy respektování individuální potřeb konkrétních zákazníků. Klientské změny lze konzultovat s architektem. Lokality jsou typické dvojdomky s předzahrádkou a zahradou za domem: poloveřejný prostor umožňuje kontakt se sousedy, zadních partie pozemku pak nabízejí obyvatelům dostatečné soukromí.
Více na Jung

Sdílet tento příspěvek na

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *