Posuvné dveře mají tisíce možností

Posuvné dveře nabízí netušené možnosti. Dávají svobodu malému interiéru i vaší fantazii. Ušetří místo a svým vzhledem neruší. Jsou minimalistické, elegantní, praktické a funkční. Dá se tomu říkat jinak než dokonalost? Asi ne. Podívejme se, jaké další možnosti nám posuvné dveře v interiéru dávají.

 

Díky pouzdru Eclisse SYNTESIS® LUCE si doma rozsvítíte

Stavební pouzdra Eclisse jsou promyšlená do posledního detailu. Protože značka Eclisse myslí na všechno, předpokládá i to, že budete chtít plně využívat stěnu, v níž je umístěné stavební pouzdro. Nabízíme vám proto jednokřídlé i dvoukřídlé pouzdro SYNTESIS® LUCE, díky kterému můžete vedle posuvných dveří velice prakticky umístit světla, zásuvky, vypínače, termostaty apod. Taky jste si zvykli, že když vejdete do místnosti, sáhnete intuitivně po vypínači, abyste si rozsvítili? SYNTESIS® LUCE to umožnuje!

Eclisse SYNTESIS® LUCE

Eclisse SYNTESIS® LUCE

 

Na stěně, v níž je pouzdro Eclisse EWOLUTO®, mohou viset skříně i police

Pouzdro EWOLUTO® je další vychytávkou Eclisse, která umožňuje díky speciální konstrukci do stěny, v níž je pouzdro instalováno, vrtat a zavěsit na ni jakýkoliv nábytek – skříně, regály, police apod. Díky Eclisse EWOLUTO® se nebudete muset ve využití přilehlé stěny nijak omezovat. Jedná se o další skvělý důkaz toho, že moderní design je především funkční.

Eclisse EWOLUTO®

Eclisse EWOLUTO®

 

Pouzdro Eclisse Teleskop prosvětlí interiér

Moderní interiéry potřebují více prostoru a více světla. Stále více se proto prosazuje spojování místností ve velké celky, interiéroví designéři navrhují místnosti s otevřenými průchody bez dveří. Kýženého efektu volného prostoru docílíte se stavebním pouzdrem Eclisse Teleskop. Jednokřídlé stavební pouzdro pro posuvné dveře Teleskop umožňuje do jednoho pouzdra zasunout dvě dveřní křídla, do dvoukřídlého pouzdra lze zasunout čtyři dveřní křídla, což ve výsledku umožňuje vytvořit průchod o šíři až 5 metrů.

Pouzdro Eclisse Teleskop

Pouzdro Eclisse Teleskop

 

Eclisse Zákryt, to je jedno stavební pouzdro pro dveře dvou sousedících místností

Cílem posuvných dveří do stavebního pouzdra je především řešit problémy s nedostatkem prostoru. Chytrým řešením těchto potíží může být i stavební pouzdro pro dvě dveřní křídla s jednou kapsou uprostřed. Představujeme vám pouzdro Eclisse Zákryt. Jedná se o optimální variantu stavebního pouzdra pro dvě sousedící místnosti, typicky pro dveře do sousedící koupelny a WC.

Eclisse Zákryt

Eclisse Zákryt

 

Eclisse CIRKULÁR – jde to i do oblouku!

Stavební pouzdra Eclisse nemají snad žádné limity – můžete použít jakýkoli typ interiérových dveří Nic není nemožné. Vsází především na neustálý vývoj a invenci. Právě díky tomu spatřilo světlo světa pouzdro Eclisse CIRKULÁR, do něhož se mohou zasunout i dveře obloukové. Obloukové posuvné dveře, ač minimalistické a jednoduché, se stanou výrazným designovým prvkem celého interiéru. Dodají mu punc luxusu a exkluzivity.

Eclisse CIRKULÁR

Eclisse CIRKULÁR

 

Ani otočné, ani posuvné – takové jsou dveře zasouvající se do Eclisse NOVANTA

„Chytrou horákyní“ v oblasti stavebních pouzder je pouzdro Eclisse NOVANTA. Nejedná se ani o posuvné dveře, ani o otočné, a přesto jsou skvělé! Eclisse NOVANTA představuje kompromis pro situaci, kdy není možné místnost uzavřít otočnými dveřmi a nezbývá ani místo pro stavební pouzdro. NOVANTA představuje kompromis, kdy část dveřního křídla zmizí ve zdi a část je otočná.

Eclisse NOVANTA

Eclisse NOVANTA

Eclisse nabízí řešení pro každou situaci, která může při navrhování interiéru vyvstat. Jedná se pouze o prozkoušené certifikované výrobky nejvyšší kvality. Pouzdra Eclisse jsou podrobována neustálému testování, zkouškám, vývoji. Patentované vychytávky a chytrá technologická řešení přináší své „ovoce“. Eclisse v současné době vyrobí 1.300 stavebních pouzder denně!

Sdílet tento příspěvek na

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *