Představte si dům, který roste s vámi, dle potřeb vaší rodiny

Rozrostla se Vám rodina o nového člena? Potřebujete se postarat o babičku? Chybí Vám domácí kancelář nebo sauna? Koncept domů Natura Space CZ, díky zakládání na zemních vrutech a široké nabídce rozšiřujících modulů, umožňuje velmi snadno zvětšit dispozici Vašeho domu kdykoliv i dodatečně pro Vás či Vaši rodinu. Celý koncept přitom nabízí stovky variant rozšíření.

DESIGN

Design domů Natura Space je výjimečný, a přitom celý koncept nabízí značné množství variant domů, které nabízí jedinečné řešení i pro společnou terasu domu s přídavným modulem. Společnost Natura Space již realizovala stavby domů s moduly jako ložnice, ale i s funkcí kanceláře, sauny, nahrávacího studia nebo dílny. Stavbu lze přitom realizovat i dodatečně v čase když se změní potřeby rodiny.

SYSTÉM

Díky systému modulů můžete svůj dům rozšířit o standardní či prodloužený spojovací krček a na něj dále napojit například ložnici, dětské pokoje, velkou šatnu, kancelář, saunu, ale i další bytovou jednotku. Vytvořit je možné další koupelny jak ve spojovacím krčku, v pokojích, tak i v bytových jednotkách.

PROSTOR

Vytvořte si vlastní dispozici díky našemu systému přídavných modulů a užívejte si svůj dům i velkou terasu. Přídavné moduly ložnic nabízíme ve třech velikostech od cca 8 do 36 metrů čtverečních s mnoha možnostmi uspořádání vnitřního prostoru. Vybrat si můžete také vstupní moduly zajišťující dostatečný prostor zádveří nebo garáž se skladem.

Filozofie Natura Space dává velký důraz na minimalizaci negativních dopadů na životní prostředí související s výstavbou domů. Všechny domy Natura Space patří do kategorie nízkoenergetických.

 

www.natura-space.com

Sdílet tento příspěvek na

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *