Skvělé řešení pro šatnu

Jsou elegantní, dobře se udržují. Celoskleněné dveře Strong s profilem z eloxovaného hliníku jsou ideální formou nenásilného oddělení prostoru šatny od ložnice či chodby. Sklo zachová jejímu interiéru vzdušnost, navíc dovnitř propouští dostatek světla. Posuvné dveře patří u šaten k nejčastěji využívaným možnostem, zejména proto, že šetří místo. Každý centimetr prostoru, který je k dispozici, tak lze bez problémů využít pro ukládání oděvů a dalších věcí. Kromě čirého bezpečnostního skla lze zvolit i materiál pískovaný, gravírovaný či Grafosklo. V takovém případě se pak dveře stanou nepřehlédnutelnou dominantou obytného interiéru. J.A.P.

 
Lustr i digestoř

Jeden z nových modelů odsavačů par potěší díky atraktivnímu vzhledu a moderním materiálům nejen milovníky designu. Hra tvarů či luxusních materiálů totiž rozhodně nemůže zastínit jejich standardně vysokou kvalitu. Platí to i pro půvabnou Victorii 50 ve tvaru kužele z černého skla, která s podsvícenými tlačítky působí velice efektně. Oceníte tichost a sílu, s jakými zbaví kuchyni nežádoucích par a pachů, model navíc perfektně nahradí klasické osvětlovací těleso. Tři rychlostní stupně a výkon recirkulace vzduchu 603 m3/h zajistí perfektní efekt, se třídou B se digestoř řadí k úsporným odsavačům.
PHILCO

PHILCO

PHILCO

Okouzlující Mosaico

Fascinující stínohra se promítne na stěny místnosti, kdykoli rozsvítíte opravdu nápaditý lustr s magickým dvouřadým stínítkem. Je vyrobeno z dřevěné překližky, do níž designér pečlivě vyřezal strukturální dekorativní motivy. Jakmile stisknete vypínač, jednotlivé průsvity se rozzáří a rozptýlí světlo do interiéru jako zářící střípky. Rozměry ∅38 x 32 centimetrů, maximální příkon 40W. CLARO

Text: redakce -ll-

CLARO

CLARO

Sdílet tento příspěvek na

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *