Sluníčko již dnes láká ven. Čas plánovat pořízení venkovního osvětlení

Zimu nemám ráda. Není nad letní večery trávené v náruči husté zeleni naší zahrady, kde svítí kouzelné venkovní osvětlení. Naštěstí je pryč doba, kdy nám nad venkovními dveřmi svítila pouze 100W žárovka. Působivě osvětlit zahradu nestojí ani velké peníze, ale to musíte zavítat do internetového obchodu, kde nechtějí za obyčejné vestavné venkovní svítidlo stropní hrůzu peněz. A proto celá naše rodina nakupuje v eshopu www.uni-svitidla.cz, kde nabízejí za rozumné ceny nejen venkovní svítidla, ale také interiérová svítidla a také zářivky a žárovky. A úplně nejlepší je přidat nějakou korunu navíc, a zrovna kliknout na sekci, kde nabízejí venkovní nástěnné LED svítidlo. Pokud se naučíte kupovat LED žárovky, tak ušetříte spoustu peněz za elektrickou energii. Ledka netopí, a pokud nahradíte běžnou žárovku 100W LED žárovkou, odpovídající je výkon cca 10W (cca 1 000 Kč pořizovací cena) a úspora na hodině svícení je 0,40 Kč.

Moderní venkovní svítidla

Venkovní svítidla nejsou jen moderní, ale také velmi praktické. Zejména pokud pořídíte venkovní osvětlení s čidlem. Zloději jsou čím dál drzejší, a kolikrát nepomůže ani dobrý pes. Dokonce se dá osvítit i ptačí budka, ideální s malým solárním panelem. Je to neuvěřitelné, co vše je v dnešní době možné. Stačí mít fantazii a trochu peněz a může začít světelná venkovní show. A pokud máte zahradní jezírko, taktéž doporučuji solární osvětlení. Úžasně efektní a také i tímto venkovním svítidlem zabezpečíte tento prostor ve večerních hodinách.

Praktická venkovní nástěnná svítidla – široká nabídka 

Venkovní nástěnné svítidlo také zvýší bezpečnost pohybu třeba na schodišti. To ocenila naše stařenka. A moje známá mi radila, že si mám pořídit žlutá venkovní svítidla nástěnná. Ptám se proč žlutá, ona tvrdí, že žluté světlo odpuzuje hmyz. No to je věc, to si musím vyzkoušet.

 

Sdílet tento příspěvek na

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *