Zaměřeno na detail: zvyšte komfort svého bydlení díky římský roletám

Je až podivuhodné kolik málo stačí, aby se interiér rozzářil a získal novou tvář. Stačí k tomu trochu čas, pár nápadů a římské rolety. Ano. Římské rolety patří totiž k unikátnímu způsobu interiérového stínění. Nejenže skvěle plní svou praktickou funkci, ale na rozdíl od ostatních rolet nabízí i skutečný design.

Spokojte se jen s tím nejlepším

Látkové rolety všeobecně nabízejí ten nejvyšší komfort. A to nejen v oblasti designu, ale také po své funkční stránce. Přestože by se mohlo zdát, že tradičnější žaluzie ochrání interiér před slunečními paprsky a vysoké teplotě lépe než látkové rolety, opak je pravdou. Látkové rolety chrání váš interiér stejně, možná i lépe než žaluzie. Kromě svých funkčních vlastností, nabízí i design, který může zvýšit komfort interiéru o několik tříd. Pokud se chcete v interiéru přenést ještě o kapku výš, doporučujeme sáhnout po římských roletách. Jsou se šité z několika stejně širokých pruhů látky, které se při vytahování pravidelně skládají. Tento sklad pak působí velice elegantně a vypadá ještě lépe, než když jsou rolety stažené. Navíc způsob jakým, jsou pruhy prošité k sobě, vypadá velice komfortně. Světlo, které roletami prosvítá, zvýrazňuje prošití, čímž se efekt znásobuje.

Vsaďte na technologickou jedničku

Římské rolety jsou i po technologické stránce unikátní. Jsou nenáročné na údržbu, a to právě díky jejich složení. Pruhy sešitých látek se nepokrčí, díky odpruženým vyztužím, které látku drží neustále vypnutou. Tvar a přesnost zavěšené látky je zaručena již výrobou, kdy jsou rolety vyráběny na patentovaném vertikálním laserovém zařízení, který její tvar i po zavěšení zaručuje. Nemusíte se obávat ani dvou visících rolet vedle sebe. Jejich výroba je plně automatická a v případě, že si vybíráte římské rolety, které by měli být těsně vedle sebe, vyrábí se tak, aby vypadaly totožně. Po hygienické stránce nemusíte mít žádné obavy, látka se dá jednoduše sundat a vyprat.
Chcete-li zvýšit komfort svého bydlení, sáhněte po římských roletách. Nezískáte jen okouzlující prvek vašeho interiéru, ale také funkční interiérové stínění.

Sdílet tento příspěvek na

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *