3 snadné tipy, jak pozvednout vaši domácnost

Dostali jste od Ježíška místo klasických dárků „zajímavé obálky“, abyste si dárek vybrali přesně podle svého gusta? Využijte povánoční výprodeje a zajímavé slevy, které ulehčí vaší peněžence!

Mnoho z nás dostalo pod stromeček větší či menší peněžní obnos, kterým nás potěšili naši blízcí. Jak ale s tímto obnosem naložit? Někteří jej přidají k penězům, které si odkládají nebo spoří třeba na budoucí bydlení, jiní si však udělají radost. Ideálně dárkem, který by si sami nejspíš jen tak nedopřáli, ale nyní, když mají peníze nazbyt… proč ne?

Hudba, která vás naladí…

Je stará, známá pravda, že hudba dělá divy. Umí být balzámem na duši a uklidnit po náročném dni v práci. Proto by si každý z nás měl umět udělat čas sám na sebe, odpočinout si a relaxovat – třeba za zvuku oblíbené hudby. Ideálním místem pro takový odpočinek je koupelna, kam se hodí voděodolný buetooth reproduktor. Výhodou těchto reproduktorů je to, že je můžete libovolně a pohodlně přemisťovat. Jejich doménou je navíc silná baterie a kvalitní zvuk.

Inteligentní vytápění

Pohodlí domova neznamená neustále pobíhat a něco zařizovat. Usnadněte si život a investujte peněžní dárek k Vánocům do inteligentního vytápění. Netatmo thermostat dokáže ovládat na dálku vytápění domácnosti, čímž pomáhá šetřit náklady na spotřebu energie. Můžete tedy kdekoliv a kdykoliv kontrolovat a upravovat vytápění domácnosti, a to pomocí mobilu, tabletu nebo notebooku.

Používáním tohoto chytrého termostatu jej navíc „naučíte“, jaké máte návyky. Termostat postupem času vyhodnotí zvyky členů domácnosti, sleduje vaše spánkové aktivity či nepřítomnost doma, a dle toho reguluje energii na vytápění.

Vychytané a chytré doplňky do domácnosti

Usnadněte si bydlení přesně, dle vašich představ. Chytré bytové doplňky, jako například zásuvka na dálkové ovládání nebo baby monitor, který hlídá kvalitu vzduchu v pokoji vašeho miminka, vám v tom pomohou.

Říkáte si, že po vánočním stresu nemáte na další fronty v nákupním centru nervy? Na iStyle.eu vše pořídíte z pohodlí domova a nový rok tak můžete začít v poklidu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *