4 tipy, jak mít co nejútulnější předsíň

Předsíň. Prostor nacházející hned za vašimi hlavními dveřmi. A zároveň místnost, kterou vaše návštěva hned po vstupu do vašeho bytu či domu vidí jako první. Co to znamená? Předsíň rovná se první dojem, jenž lidé z vašeho domova mají!
Pokud chcete mít svou předsíň co nejútulněji zařízenou, máme pro vás tipy, jak toho docílit.

Botník se sedákem

Základem každé předsíně je botník a nízká sedačka pro pohodlné obouvání a zouvání bot. Botníků mají prodejci nábytku na výběr spousty – klasické dřevěné botníky, botníky z bambusu, botníky s nadčasovým designem a tak dále.
Pokud chcete něco opravdu stylového a praktického, je pro vás ideální víceúčelová lavice AXEL, která je spojenímpříjemného s užitečným – jedná se o botník a lavici do předsíně v jednom. Lavice AXEL vás i vaše hosty na první pohled uchvátí svým romantickým venkovským nádechem. Tenjí dodávají dvě zásuvky se stylovým knoflíkovým úchytem a koše na boty s výpletem z vodního hyacintu. Lavice je dodávána vcelku, nemusíte se tedy zdržovat s jejím montováním.

Věšák na oblečení. Stojanový, nebo na zeď?

Dalším nepostradatelným předsíňovým nábytkem je věšák na oblečení. Vybírat můžete mezi stojanovými věšáky a věšáky na zeď.
Pokud jde o ty prvně zmiňované,mezi jejich současné moderní představitele patří například 6ramenný stojanový věšák CHAMONIX s výškou 184 cm, který je kombinací kovu a dřeva. Vysoce stabilní konstrukci zajišťuje podnož v černé barvě.Mezi věšáky na zeď se zase dokonale vyjímá praktický předsíňový panel KEVIN se čtyřmi háčky na kabáty a bundy, který je vyroben ze snadno udržovatelného lamina

Zrcadlo, pověz mi…

Co nesmíme opomenout, je samozřejmě zrcadlo do předsíně, do kterého se budete dívat pokaždé, když odcházíte z domova.Dobrým služebníkem by vám v tom mohlo být předsíňové zrcadlo OPEN s ideální výškou 101 cm. Jehohorní a spodní kraj je ohraničen stylovým rámem v barvě kalifornského ořechu. Zrcadlo se dodává jako komplet. Stačí ho tak jen namontovat do zdi.

Předsíňová stěna? Tři v jednom!

Pokud všechen předsíňový nábytek, který jsme dosud vyjmenovali, nechcete obstarávat zvlášť, pořiďte si rovnou předsíňovou stěnu – botník, zrcadlo a věšákový panel na zeď v jednom. Cenově výhodnou a velice praktickou je předsíňová stěna VERA s odolným povrchem proti poškrábání. Je tedy velmi nenáročná na údržbu, a navíc hodí se jak do větších, tak i do menších předsíní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *