Aby prádlo zůstalo voňavé

Díky funkci FreshCare+, kterou jsou vybaveny nové pračky Whirlpool, bude prádlo svěží a nepomuchlané, i když zůstane uvnitř bubnu i po doprání. Prádlo je totiž provětráváno a osvěžováno párou, která se v bubnu vytváří až šest hodin po skončení pracího cyklu.

Nové pračky Whirlpool FreshCare+ jsou nabité inovacemi a dobrými nápady. Unikátní technologie 6.SMYSL rozpozná množství prádla a s ohledem na zvolený typ tkaniny sama přizpůsobí prací cyklus tak, aby byl výsledek dokonalý s minimální možnou spotřebou vody, energie i času.

SoftMove System, kdy pohyby bubnu respektují různé typy textilií i fáze během pracího procesu, se spolu s šetrným provzdušňováním prádla a blahodárnými účinky páry vytvořené v bubnu po skončení pracího cyklu postarají o to, aby vaše prádlo bylo svěží, měkké a nepomačkané, i když jej zrovna nemůžete vyjmout z bubnu – a to až 6 hodin po ukončení pracího cyklu. Už tedy nemusíte svůj život řídit podle pračky; můžete být v pohybu a těšit se z radostí života.

Pračky Whirlpool FreshCare+ patří do nejúspornější energetické třídy A+++ a jsou k dispozici v několika modelech s kapacitou 6 – 9 kg a v hloubce od 45 do 58 cm, aby se vešly do každého prostoru.

Funkce FreshCare+

Zvolíte-li funkci FreshCare+, napustí pračka po skončení pracího cyklu malé množství vody a ohřívá ji. Vzniká blahodárná pára, která spolu s šetrnými oboustrannými pohyby bubnu vyprané prádlo provzdušňuje, a tím ho osvěžuje. Funkci FreshCare+ můžete vybrat pouhým stisknutím tlačítka před začátkem praní nebo v jeho průběhu a zároveň ji lze kdykoliv zrušit. Můžete se tak věnovat činnostem, které vás baví, a nemusíte být u pračky v ten okamžik, kdy dopere.

Produktový tip
Předem plněná prémiová pračka FWD91496WS EU s technologií 6. SMYSL přizpůsobí praní náplni pračky a tím výrazně snižuje spotřebu vody, energie a času. 14 programů si spolu s volitelným stupněm znečištění prádla poradí s každým typem tkaniny a každou situací včetně odolných skvrn. Funkce FreshCare+ se postará, aby vaše vyprané prádlo zůstalo díky šetrnému provzdušňování a síle páry měkké, voňavé a nezmuchlané až 6 hodin po ukončení pracího cyklu. Energetická třída A+++, tichý invertorový motor, kapacita 9 kg, LCD displej zobrazující průběh praní i zbytkový čas praní. Whirlpool, cena 10 990 Kč včetně DPH a RP.

 

Více na www.whirlpool.cz a www.freshcare.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *