Novinky v úsporném osvětlení na výstavě Světlo v architektuře

Holešov, 3. 4. 2013 – společnost ELKO Lighting představí nejnovější generaci úsporných LED žárovek na výběrové výstavě svítidel, příslušenství osvětlovacích soustav a řízení osvětlení.

Specializovaná výstava Světlo v architektuře se koná ve dnech 4. – 7. dubna 2013 ve Veletržním paláci v Praze a je určena architektům, projektantům, inženýrům a developerům, kteří zde mohou získat nové kontakty i poznatky a také čerpat inspiraci. Výstavy se zúčastní nejvýznamnější české a světové značky z oboru.

Společnost ELKO Lighting představí široký sortiment moderního LED osvětlení, včetně řešení jeho ovládání, ale hlavní pozornost bude upřena především na novinky vyznačující se mimořádnou úsporností a svítivostí. K vidění bude například LED žárovka DLB-E27-1060-2K7, která má nejvyšší svítivost na trhu a nahrazuje klasickou 100W žárovku nebo speciální žárovka LBWB-E27-530-2K7 s úhlem svitu až 265°.

Více informací najdete na http://eshop.elkolighting.cz/ a www.architectureweek.cz

DLB-E27-1060-2K7

Společnost ELKO EP je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů, přes vývoj a realizaci bezdrátového řešení až k sofistikovanému systému inteligentní elektroinstalace včetně řízení multimédií v celém domě. V roce 2012 dosáhl obrat společnosti téměř 259 milionů korun. Ve stejném roce se ELKO EP stalo Firmou roku ve Zlínském kraji.

 

Informace o společnosti ELKO EP www.elkoep.cz, vše o produktu iNELS je na www.inels.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *