Bavlna a satén vládnou nové kolekci povlečení pro rok 2018/2019

Už jsme si tak nějak zvykli na to, že módu ovlivňují světové módní trendy, nejnovější kolekce, honosné módní přehlídky a zejména návrhy módních návrhářů a designérů. Víte ale, že velmi podobné to je také v případě interiérových doplňků, například povlečení? Přinášíme vám nejčerstvější zprávy, o tom, co v ložnici letos a v příštím roce pofrčí.

Geometrické obrazce, ornamenty a barvy

V této souvislosti si také dovolujeme představit vám nejnovější kolekci, kterou najdete v e-shopu Kvalitex.cz. Její součástí jsou čtyři kategorie povlečení pro velké i malé. Tyto kategorie spojují nejen vzory, které se na jednotlivých výrobcích objevují, ale také barevné kombinace. Letos totiž frčí klasika v podobě geometrických tvarů, ale i nadčasový luxus v podobě honosných ornamentů. Co se týče barev, letos jsou „in“ všechny odstíny červené a fialové a na své si přijdou také milovníci pastelových barev. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na klasiku v podobě bíločerné kombinace.

Čtyři kategorie pro maximální požitek během spánku

Součástí představované kolekce 2018/2019 jsou čtyři kategorie ložního povlečení. V první a druhé, která nese název DELUX collection a STANDARD collection najdete ložní bavlněné povlečení převážně zdobené dvou či tří barevnou vzorovanou kombinací. Objevují se zde zejména geometrické tvary. Bavlněné povlečení vyniká vysokou savostí, pevností a díky tomu se může pochlubit také dlouhou životností. Třetí kategorie nese název LUXURY collection a zahrnuje saténové povlečení s okouzlujícími ornamenty, jehož základ opět tvoří dvě anebo tři barevné kombinace. Výhody saténu jsou viditelné na první pohled. Díky lesklému vzhledu působí povlečení velmi luxusně a nadčasově. Poslední kolekcí je ložní povlečení pro mladé, které potěší malé školáky i studenty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *