České koupelny a kuchyně se obarví do kávových barev

Nové odstíny kombinují moderní vzhled se současným trendem přírodních barev, které jsou zejména v kuchyních čím dál oblíbenější.
22.března 2016 – Společnost Technistone rozšířila pro letošní rok svou oblíbenou kolekci Starlight o odstíny v barvách kávy. Barevná provedení Corto, Latte, Mocca a Frappe najdou uplatnění zejména jako dlažba v kuchyních nebo koupelnách. Nová kolekce kombinuje modernost, nadčasový design a inspiraci v přírodních barvách.


„Káva je synonymem pohody, relaxace a uvolnění, a i proto je využití kávových odstínů v interiérech stále oblíbenější,“ říká Dana Horáková, marketingová manažerka společnosti Technistone. „Kolekce Starlight je typická svou zrcadlovou strukturou, která rozzáří interiér a podtrhne styl každé domácnosti. Nové kávové odstíny jsou ideální kombinací designově atraktivního materiálu, který zvládá vysoké nároky moderní doby.“
Tmavohnědá barva StarlightCorto představuje tmavousilnou kávu. Základ v barvě mléčné čokolády se skleněnými fragmenty se perfektně hodí do bílých nebo béžových interiérů.Smetanově béžový odstín StarlightLatte nebo StarlightMocca v barvě arašídů jsou ideální pro kombinaci s dřevěnými interiéry. StarlightFrappe s kousky ledu doplňuje nové materiály o odstín šedé.
Nové odstíny kolekce Starlight jsou dostupné od března 2016 a budou postupně zařazovány do nabídky jednotlivých partnerů. Více informací o partnerské síti Technistone na http://www.technistone.com/cz/kde-koupit.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *