Čistá a leská podlaha

Každá správná hospodyňka sní o stále krásně uklizeném domově. Avšak docílit tohoto stavu je často velmi náročné. Naštěstí v dnešní době značně ušetříte čas a energii pomocí nejrůznějších pomocníků, kteří jsou už běžně k dostání. A tak málokdy oblíbené mytí podlahy se pro vás stane hračkou, a to díky ideálnímu pomocníkovi, kterým je rotační mop Easy Wring and Clean od značky Vileda.

Easy Wring and Clean od Viledy je moderní třásňový mop, který i pro ty nejnáročnější z vás splňuje všechny požadavky. Svá záda už nebudete muset při vytírání nikdy zbytečně ohýbat, a to díky ultra praktickému pedálu, který je navíc vyroben z recyklovaného plastu.

Mop je vhodným pomocníkem do domácnosti také pro seniory, kteří ocení jednoduché používání mopu a úklid bez námahy.

Easy Wring and Clean dokonale vyždímá mop za vás, stačí jednoduše sešlápnout pedál. Tvar ždímače je speciálně vytvarovaný tak, aby zamezil vyšplouchnutí vody při ždímání, a tak zabrání kalužím vody okolo kýble. Tkanina ze 100% mikrovlákna zároveň zaručuje potřebnou savost.

Easy Wring and Clean, třásňový mop a kýbl se šlapacím pedálem, je vhodný pro všechny typy podlah a ve vašem hypermarketu/hobby marketu jej seženete za cenu od 849,-Kč. Více tipů najdete na  www.vileda.cz

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *