ČISTÁ KRÁSA SLAVÍ 20 LET

Vybavení koupelny by mělo splňovat představy o kráse, stylu a pohodě, ale zároveň musí být spolehlivé, bezpečné a odolné. Tímto se také řídí společnost RIHO CZ, a.s., výrobce koupelnových systémů, které jsou špičkou ve svém oboru na českém trhu již 20 let.

Díky výraznému designu a inovativním výrobkům je značka RIHO úspěšnou značkou. Kvalita značky RIHO je patrná v každém detailu výrobku: v náročném designu, v dokonalém zpracování, na budoucnost orientované technologie, ve vysokém komfortu a vysoké spolehlivosti. Všechny výrobky značky RIHO jsou dokonale přizpůsobeny lidem, kteří je používají.
Společnost RIHO je specialista na výrobu akrylátových van, sprchových zástěn a vaniček, parních kabin a koupelnového nábytku. Vany jsou vyráběny z akrylátu, což je vysoce kvalitní, neporézní, protiskluzový materiál s vynikajícími tepelnými a izolačními vlastnostmi. Nabízeny jsou v bezpočtu tvarů a rozměrů. Dalším produktem je bohatá škála sprchových vaniček.


Základní rysy pro volně stojící vany RIHO jsou maximalistický vzhled a minimalistický design. Jedná se o vany vyrobeny z litého mramoru a jsou ozdobou každé koupelny.
Společnost RIHO vyrobí zástěny i v atypických rozměrech na míru a již při jejich výrobě myslí na Váš odpočinek. Speciální povrchová úprava s použitím materiálu RIHO Shield totiž výrazně zamezuje usazování nečistot a nedochází tak k ulpívání kapek vody. Aby Vaše koupelna působila dokonale uceleným dojmem, je v nabídce společnosti RIHO také koupelnový nábytek, opět v řadě barevných a materiálových provedení, aby uspokojil představy a nároky každého zákazníka.
riho.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *