Čisté linie a nábytek bez úchytek

Architektura a nábytkářství představují harmonický celek.

Krychlové tvary, jasné, přímočaré linie a štědrost ploch – vliv architektury pronikl do moderního světa již dávno. V době, kdy se klasické místnosti propojují a mění se ve stylově pojatý celek, čelí i nábytkářství mimořádným výzvám a přizpůsobuje se trendu stylové čistoty.

Jednu oblast a tedy jedno téma představuje bezúchytkový nábytek. Necháme-li méně výrazně vyniknout design, o to intenzivněji vystoupí do popředí vynikající funkce. Využijte naší jedinečné podpory a užitečných rad na téma bezúchytkový nábytek – inspirujte se pro nové nápady a pojetí. Objevte rozmanité možnosti pro volnost uspořádání nábytku bez úchytek. Vychutnejte si lehkost provedení a vybavení vysokým komfortem pohybu.

Tři typy využití pro Vaše individuální přání a pro filozofii vybavení výklopů, dvířek a výsuvů vysokým komfortem pohybu splní naše nesčetné typy kování – v kuchyni, stejně jako v ostatních místnostech bytu či domu.

Foto: Blum
Foto: Blum

Pro realizaci nábytku bez úchytek máte k dispozici naše čtyři technologie pohybu. Díky SERVO-DRIVE, BLUMOTION, TIP-ON BLUMOTION a TP-ON je možné konstruovat nábytek na rozličných úrovních komfortu. Ať s pomocí elektrické nebo mechanické technologie – s naším sortimentem najdete vhodné řešení pro nejrozmanitější využití. Přímočarý a precizní design docílíte díky našim technologiím pohybu, se kterými je možné realizovat bezúchytkové výklopy, dvířka a výsuvy. To vše jen s malou mezerou dvířek 2,5 milimetru. Tuto jednodtnou mezeru, jako zajímavý designový detail, Vám dovolí realizovat dokonce kombinace různých technologií pohybu. Můžete tedy kombinovat mechanickou i elekterickou podporu otvírání při zachování tlumení dovírání.

Máte tak nekonečně mnoho možností pojetí nábytku bez úchytek v každé místnosti bytu, nebo domu.

Samozřejmě také v kuchyni.

www.blum.com

Blum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *