Co byste měli vědět, než se pustíte do výměny oken?

Jestli uvažujte o nových plastových oknech, je nejlépe vsadit na zkušené profesionály. Úsilí kamarádů odvedle, kteří to “sfouknou za pár korun”, většinou přinášejí hořké zklamání, které zakusíte ihned nebo již po první zimě. Jak ale poznáte kvalitního dodavatele? I zde platí, že je dobré oslovit firmu, která má v oboru tradici, reálně funguje a je schopna se prezentovat realizovanými projekty. Slušná firma vám také předloží i všechny potřebné certifikáty kvality. Výhodou je také, když firma není jen překupníkem oken, ale plastová okna přímo vyrábí.
Společnost Oknoplastik se pohybuje na českém trhu již více než 15 let

Firma si potrpí na kvalitu a plastová okna vyrábí na plně automatizovaných výrobních linkách. Tak mohou vedle špičkových oken nabídnout i velmi příznivé ceny. Pro výrobu plastových oken používají německé profily SALAMANDER, které osazují taktéž německým kováním SIEGENIA-AUBI.
Společnost Oknoplastik nemá ve své nabídce jen plastová okna. Zabývají se také výrobou, dodávkou a instalací dřevěných oken, špaletovýchči hliníkových oken. V nabídce najdete také kvalitní vchodové či levné interiérové dveře, garážová vrata a řadu příjemných doplňků; venkovní i vnitřní žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu či vnitřní a venkovní parapety. Jako jediná firma v České republice dává na funkčnost oken záruku 40 let.

Parapety je dobré instalovat společně s okny

V nabídce společnosti Oknoplastik najdete hliníkové ohýbané nebo hliníkové extrudované-tažené venkovní parapety. Spolehlivě zamezí vlhnutí zdiva a vodu odvedou mimo omítku. Parapety jsou velmi odolné proti nárazu, vodě i změnám teplot. Mají kvalitní povrch a jsou dodávány v řadě barev; lze je snadno doladit k jakékoli barvě plastových, dřevěných i hliníkových oken.

Oknoplastik vyrábí i vnitřní parapety, které spolehlivě rozzáří design vašeho interiéru.Jsou vyrobeny z plastu nebo dřevotřísky, potažené barevným laminátovým dekorem nebo dekorem, který imituje dřevo. Zkrátka, přesně podle vašich požadavků a představ.
Jestli vás zaujala nabídka Oknoplastik, proklikejte se na jejich stránky. Naleznete zde kompletní nabídku. Je zde i podrobný ceník, abyste si mohli sami udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *