CRISTADUR® série MONO, zářivá hvězda mezi dřezy

Na pomyslném červeném koberci se letos objeví další, světově populární star. Nový model MONO D-100XS má samozřejmě výrazný elegantní design, typický pro celou kolekci, navíc disponuje speciálním vybavením v podobě boční hrany pro umístění baterie.

Hrana, připojená k hlavní mycí vaně dřezu, je navržena tak dokonale, že ukončuje tento půvabný model podobně, jako například luxusní kabelka slavnostní dámskou róbu. Nová varianta MONO ideálně zapadá do skříňky se šířkou 60 cm, a opět – jak už je pro granitové dřezy německé značky SCHOCK charakteristické, vyhoví svými třemi variantami uložení hornímu, dolnímu či do roviny. Třešničkou na dortu je pak příslušenství ke dřezu v podobě inovativní sady doplňků.

Granit je zdravotně nezávadný, vysoce odolný kamenitý materiál s velmi jemným hladkým povrchem Cristadur®, vybaveným odperlovacím efektem, díky němuž nečistoty snadno odtékají a neusazují se, což snižuje nároky na údržbu dřezu. Disponuje vysokou odolností vůči nárazům, barevnou stálostí a dlouhou životností.


Více na www.granitovedrezyschock.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *