Developerské projekty: Praha se stává skvělým místem pro život

Bydlení v metropoli na krásném a klidném místě se skvělou dostupností do centra není již žádné sci-fi. V Praze vznikají zajímavé developerské projekty, které zahrnují výstavbu nových bytů ve velmi zajímavých lokalitách. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší.
Výstavbě bytů v rámci developerských projektů předchází pečlivý výběr pozemku, který cílí na to, aby zohlednil požadavky na moderní bydlení. „Lidé v současné době dávají přednost bydlení, které je blízko přírodě, ale zároveň nedaleko centra. Nebyl snadný úkol takovou lokalitu v Praze najít, ale podařilo se nám to,“uvedla Lada Kuncová ze společnosti Geosan Development, která se věnuje výstavbě nových bytů v pražské metropoli.
Dlouhodobě je atraktivním místem pro bydlení Praha 4 a Praha 10. V těchto částech vznikly nové developerské projekty , které splňují veškeré požadavky na moderní bydlení. Jde o klidné části Prahy, které nabízí možnost relaxace, jsou blízko zeleně, do níž mají některé byty výhled, a zároveň se vyznačují výbornou dopravní dostupností do centra.

Zelený Botič – unikátní developerský projekt v Praze 10

Jedinečný projekt vznikl v oblasti Záběhlic (Práčská ulice). Název developerského projektu Zelený Botič odkazuje k tomu, že v této lokalitě najdou obyvatelé dostatek zeleně, která se nachází v blízkosti krásné přírody u Botičského potoka. Výhodou je nejen unikátní výhled do zeleně, dostatek cyklistických stezek, které lákají k aktivnímu a zdravému způsobu života, ale i snadná dostupnost do centra.
„O nové byty na Zeleném Botiči byl ze strany zákazníků velký zájem. Jejich výhodou je, že jsou orientovány do klidné části lokality a poskytují tak skutečnou možnost odpočinku a relaxace, po které lidé stále více touží. V současné době jsou již byty v tomto developerském projektu vyprodány,“ dodala Kuncová.
Současně s výstavbou Zelený Botič vznikl v lokalitě ještě developerský projekt Kaskády u Botiče, který s ní sousedí a nabízí tak podobné výhody bydlení v této lokalitě. Za zmínku stojí kromě Kašíkovského a Botičcského potoka také Hamerský rybník, kolem nichž jsou oblíbené vycházkové trasy. Není tedy divu, že také v tomto pražském developerském projektu jsou již byty vyprodány.

Developerský projekty v Praze 4 hlásí poslední volné byty

K dalším úspěšným developerským projektům v Praze patří  Liberty Building situovaný na Praze 4. Výstavba je rozdělena do dvou etap, přičemž v té první již probíhá výstavba a pro druhou bylo uděleno stavební povolení.
Také při výběru lokality pro výstavbu Liberty Building zohlednil developer požadavky na moderní bydlení. Klidné místo pro život a bydlení nabízí bezvadnou dopravní dostupnost jak prostřednictvím MHD, tak automobilem. Například Nuselskou ulicí je možné se během několika minut dostat na Jižní spojku, resp. městský okruh.
„V rámci projektu Liberty Building budou vystaveny nejen nové byty, ale proběhne také rekonstrukce stávající budovy – bývalé továrny. Ta nabídne unikátní bydlení a vzniknou zde byty s vysokými stropy. Toto místo láká k bydlení i díky blízkosti Grébových sadů, na které mají některé byty opravdu skvělý výhled,“ dodala Kuncová.

Přijďte na nezávaznou prohlídku

Jestliže hledáte bydlení v Praze, které vám poskytne zázemí, možnost relaxace i prostor pro zdravý životní styl, neváhejte, a přijďte se podívat na nezávaznou prohlídku v rámci dnů otevřených dveří, které jsou pořádány každou středu od 12.30 do 17.30 hodin. Sami se tak můžete přesvědčit, zda je developerský projekt Liberty Building tím pravým i pro vás.
„Kvůli velkému zájmu je vhodné si prohlídku domluvit předem s prodejcem na lince 800 213 215. Byty je možné rezervovat, resp. kupovat již nyní. Zájemci o koupi bytu mohou díky včasné rezervaci ovlivnit i jeho výslednou podobu, například barvy,“ sdělila Kuncová.
Dodejme jen, že v rámci projektu Liberty Building je v první etapě volných 45 bytů ze 114. Ve druhé etapě se ze 68 bytů prodalo již 25. Na některé nové byty se přitom aktuálně vztahují akční ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *