Digitální termosonda Weber iGrill – vítejte v budoucnosti grilování

Maso se peče venku na grilu, zatímco vy se pohybujete po domě, hrajete si s dětmi, bavíte se s přáteli, nebo chystáte v kuchyni dezert… a najednou vám váš mobil oznámí, že je čas sednout ke stolu, protože jídlo je hotové. Zdá se vám to jako sci-fi? S termosondou Weber iGrill už je to realita!
Stačí si do svého mobilu nebo jiného chytrého zařízení nainstalovat zdarma aplikaci iGrill, čidlo termosondy zasunout do masa a s pomocí technologie bluetooth zařízení propojit. V aplikaci nastavíte požadovanou teplotu, nebo využijete předdefinovaných hodnot a pak už jen čekáte na signál. Vzdálit se můžete až do 45 metrů od grilu a přitom mít stále přehled, co se na roštu děje.

iGrill Mini
iGrill Mini

Termosonda je k dispozici ve třech variantách:

iGrill mini je základní termosonda s jednou měřící jehlicí; cena: 1999 Kč.
iGrill 2 je termosonda, kterou lze opatřit až čtyřmi čidly, takže lze současně připravovat a monitorovat i několik kusů masa současně, popřípadě měřit povrchovou teplotu na grilovacím roštu;cena: 3299 Kč.
iGrill 3 je speciálně určená pro grily Weber řady Genesis II – jejich postranní stolek je totižvybavený speciálním vstupem, kam lze termosondu zapojit; cena: 2999 Kč.

www.weberstephen.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *