DOKAS Dobříš, komunání služby pod jednou střechou

Prověřená a osvědčená firma Dokas zaměřená na komunální služby nabízí z pohledu portfólia prací skutečně široký záběr.
Firma zajišťuje komplexní službu nakládání s odpady (směsný komunální odpad, druhotné suroviny a separovaný sběr, nebezpečné odpady, inertní odpady) včetně zajištění dopravy, prodeje či pronájmu nádob.
Dalším oborem, jemuž se Dokas věnuje, je doprava a pracovní stroje: ve výbavě má různá úklidová a údržbová zařízení, nosiče kontejnerů, malé nákladní vozy, osobní auta i přípojné vozíky. V portfóliu pracovních strojů jsou ručně vedené válce, vibrační desky, elektrické centrály a kladiva, stejně jako motorové pily, křovinořezy a sekačky.
Sekce stavby a stavební činnost zahrnuje výstavbu a rekonstrukce rodinných domů či bytů, interiérové úpravy, sádrokartonářské a obkladačské práce, pokládku dlažby, realizaci omítek, fasád i jejich zateplení.
Firma Dokas se věnuje i celoroční správě, údržbě, opravám a výstavbě veřejných komunikací a osvětlení, a to včetně dopravního značení.
Široké pole působností se otevírá i v rámci péče o zeleň, jež zahrnuje jak návrhy a realizace zahrad a zelených ploch, a to včetně stavby jezírek, zídek, chodníčků, plotů, osvětlení a podobně, tak jejich správu a obnovu.
Nezanedbatelnou součástí činnosti firmy Dokas jsou i řemeslnické práce, v jejichž rámci je schopna poskytnout instalatérské, topenářské, elektrikářské, malířské, natěračské, klempířské, pokrývačské, zámečnické, a truhlářské odbornosti.
Do firemního portfólia patří rovněž Sport a ubytování v podobě rozsáhlého, špičkově vybaveného areálu nabízejícího sofistikované prostředí pro sálovou kopanou, volejbal, nohejbal, florbal, tenis, házenou, plážový volejbal nebo fotbal. K dispozici je asfaltový běžecký ovál, okolí areálu poskytuje možnost terénních běhů, cykloturistiky nebo běhu na lyžích v přilehlých Brdských lesích. Součástí nabídky je i ubytovací a stravovací zázemí, kde lze využít například i saunu, posilovnu. Parkovat lze přímo u objektu sportovní haly.
více na www.dokas.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *