Doplňky pro pořádek v šatních skříních

Systematické uspořádání úložných prostor umožní jejich maximální využití. Praktickým pomocníkem při tom pro vás budou doplňky šatních skříní.

Ne všichni máme byt s velkorysými dispozicemi. Musíme-li šetřit místem, a přesto chceme mít k dispozici maximum úložných ploch, je nutné nakládat s nábytkem adekvátně a dokonale vytěžit jeho vnitřní prostory. Efektivního výsledku snáze dosáhneme s pomocí chytrých systémů, jakýchsi organizérů, jejichž pořízení není nijak nákladné. Tato efektivní řešení si zaslouží i šatní skříně.

Tiché dovírání

Rozhodně zajímavým a užitečným doplňkem, zejména pro šatní skříně Deko umístěné v ložnici, je systém, který zajistí tiché dovírání dveří. Není tedy třeba se bát toho, že spáč bude vyrušen nechtěným zvukem nárazu. Další praktickou vychytávkou je výsuvný držák na kalhoty, který umožňuje přehledné komfortní ukládání kalhot, které se navíc nemačkají a je k nim velmi snadný přístup.

Pro pořádek v dětském pokoji

Děti dnes mají tolik hraček, že často nevíme, kam s nimi. Pro ty, kdo si potrpí na to, aby bylo i v dětském pokoji uklizeno, je skvělým řešením lehoučký úložný box z černé ekokůže, který se s rozměry 24x34x28 skvěle vejde do šatní dětské skříně. S jeho pomocí lze i děti naučit rychle pořádku, přitom jsou hračky stále k dispozici.

Stojan na boty

Pokud si do předsíňové šatní skříně ukládáte také obuv, rozhodně se neobejdete bez šikovného drátěného stojanu. Udrží boty na místě, v příjemné poloze, která umožní přístup vzduchu, navíc nehrozí pomíchání párů a jejich vzájemné otlačení, ušpinění a poškození.

Držák na vysavač

Víme to všichni: uložit vysavač tak, aby nezabíral příliš mnoho místa, a navíc se například nevhodně nekroutila jeho hadice a nepoškodily jednotlivé díly, není tak úplně jednoduché. Situaci skvěle vyřeší držák na vysavač pro ložnicovou šatní skříň, díky němuž je po problémech.

 

Sdílet tento příspěvek na

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *