Dopřejte si soukromý wellness v kterémkoli počasí

V chladných měsících se vám začíná stýskat po vodních radovánkách u vás doma na zahradě, ale víte, že podzim a zima tomuto záměru nijak nepřeje? Máme pro vás skvělý tip, ve venkovní vířivce můžete relaxovat bez ohledu na počasí. Z oblohy se budou sypat sněhové vločky, mráz celou krajiny zahálí do třpytivého hávu a vy můžete tohle všechno pozorovat z whirlpoolu ve společnosti vašich nejbližších.
Představte si, že venku mrzne až praští, teploměr ukazuje – 9 stupňů, rampouchy visí ze střechy a vás hřejivá koupel s trysky a příjemným LED posvícením unáší do soukromého ráje.

Relax na druhou a báječné vlivy na zdraví

Všechny starosti, problémy i nepříjemné myšlenky se rozplynou jako mávnutím kouzelného proutku. Tato pravidelná, účinná relaxace navýší vaši duševní kondici, což se velmi příznivě podepíše na vašem zdraví. Ale to ještě není všechno!
Díky tomu, že venkovní vířivky  jsou koncipovány pro 2 až 5 osob, můžete se tak po dlouhém a namáhavém dni naložit do masážní lázně s vašimi nejbližšími. Uvolněná konverzace s rodinou nebo přáteli stmelí mezilidské vztahy a naplní vaše dny optimismem a pořádnou porcí pohody. Hydroterapie uvolní vaše svaly a po náročném tréninku v posilovně se vířivka  stane hřejivou náplastí pro unavené tělo.

Luxusní vířivky a opravdu nadstandardní vybavení

V současné době si můžete vybrat z opravdu pestré palety produktů. Vířivky mají ergonomicky tvarované sedátka, které se maximálně přizpůsobí tvaru lidského těla. Nikde vás nebude nic tlačit, posezení v masážní lázni je proto velmi komfortní. K účinku hydroterapie můžeme přičíst i léčbu za pomoci světla, moderní podsvícení teplé vody přispěje k dobré náladě a k báječnému rozpoložení. Milovníci hudby jistě uvítají možnost poslouchat oblíbené interprety i během masážní koupele. Vířivky vás naučí se rozmazlovat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *