Dopřejte si výjimečnost – venkovní vířivky   

Rychlé pracovní tempo a stres nás neustále vyčerpávají a málo kdy si uděláme čas pouze na sebe. Vydáváme spoustu energie, ale málo kdy ji čerpáme zpět. Relaxace ve venkovní vířivce je ideálním místem pro uvolnění, regeneraci a načerpání energie na další dny.

Inovativní přístup dělá ze značky venkovních vířivek IQue® Sweden pocházející z přímořského města Helsinborg jednoho z předních výrobců akrylátových vířivek. Zaměření se na uživatelskou přívětivost, design a ergonomii, umožňují přinášet vysoce kvalitní venkovní vířivky s unikátními technologiemi v oblasti masáží, izolace a čistoty vody.

Pobyt ve vířivce má prokazatelně blahodárné účinky na lidský organismus. Horká voda zvyšuje prokrvení svalů. Při svalové relaxaci dochází mimo jiné také k uvolnění centrální nervové soustavy. Dostavuje se tak pocit fyzického i psychického uvolnění. Doporučená doba ve vířivce by měla být okolo 30-45 minut při teplotě 34-40 stupňů. Je žádoucí během relaxace vystřídat různá masážní místa, aby bylo docíleno komplexní masáže a došlo tak k maximálnímu rehabilitačnímu efektu.

Na rozdíl od amerických, kanadských či asijských výrobců se IQue®  Sweden soustředí na evropský trh s jeho podnebnými podmínkami  a požadavky na pohodlí v oblasti ergonomii masážních míst pro průměrného Evropana.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *