Elegance a úložný prostor jde ruku v ruce i u manželských postelí

Postele s úložným prostorem ještě dnes v mnohých může vzbuzovat pocit něčeho nehezkého, neelegantního a možná i odpuzujícího. O to hůř, když se jedná o manželskou postel. Od podobných předsudků bychom měli pomalu opouštět. Manželská postel s úložným prostorem nemusí být jen líbivá na pohled, ale i elegantní a moderní.

Co všechno oceníte na manželské posteli

Postel s úložným prostorem se většinou umisťuje do malých prostor, kde už předem víte, že bude zapotřebí trochu toho neviditelného místa navíc. Nejen malé, ale i větší ložnice ocení více než úložný prostor navíc. Co od ložnice očekávat a po čem toužit by mělo být otázkami před každou rekonstrukcí ložnice.
Ložnice je místo odpočinku, proto v ní oceníte hned několik věcí, o kterých jste možná ani neuvažovali. Minimálně existují dvě základní věci, na které byste měli při zařizování interiéru ložnice myslet:

• minimalismus v oblasti nábytku
• maximální komfort manželské postele

Ložnice nemusí být přeplácaným prostorem plným komod, nočních stolků, televizních stolků, konferenčních stolků a šatních skříní. Taková ložnice je jen dalším odkladištěm zbytečných a nepoužívaných věcí, které za sebou necháváme. Ložnice má být místem klidu a odpočinku, proto je důležité ji nezahlcovat nábytkem. Pokud máte větší ložnici, uvažujte nad šatní skříní. Pokud je malá, zkuste šatní skříň dát jinak anebo koupit takovou, která nezaplní celý prostor.
Maximální komfort manželské postele neznamená jen dostatečně velký prostor na odpočinek. Pokud potřebujete více úložného prostoru, klidně vybírejte i takové manželské postele. Myslete i na chvíle před usnutím. Mnozí si rádi procházejí oblíbené články na tabletu, nebo vezmou knihu a čtou si. To všechno je nutné brát v potaz. Proto je vhodné vybrat postel, která nabídne i dostatečně velké čelo na dlouhé večery s knihou. Elegantní postel s úložným prostorem a vysokým čelem je například čalouněná postel DIA 140. Její provedení působí pohodlně a zdobivý pruh dodává pocit luxusu.
Při výběru manželské postele myslete na všechny faktory, které ovlivní nejen příjemný život v bytě, ale i klidný spánek a relaxaci před usnutím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *