Elegantní řešení třídění odpadu s košovými systémy BLANCO

Kuchyň již není pouze místem, sloužícím k přípravě jídla a stravování. Lidé se zde v rámci rodinného kruhu stravují, společně připravují jídla, hostí zde své přátele nebo jenom popíjejí a povídají si. To vše ale zvyšuje nároky na praktickou, bezpečnostní i estetickou stránku současných kuchyní. Například odpadky nejsou ničím, co bychom chtěli mít na viditelném místě. Proč tedy nevyužít možnost uložit odpadkový koš do kuchyňské linky. Problémem ale může být nedostatečná kapacita prostoru, převážně pak v případě třídění odpadu. Elegantní řešení nabízí košové systémy BLANCO.
Košové systémy BLANCO umožňují maximální využití prostoru skříňky, flexibilitu při třídění odpadků do nádob, organizaci zbývajícího úložného prostoru a řadu dalších funkcí. Jednou z nich je elektrický systém pro otevírání košových systému BLANCO SELECT AutoMove, zajišťující jemné otevření koše díky pouhému zatlačení na dvířka. (doporučená cena 11.460,- Kč).

BLANCO SELECT AutoMove, zdroj: www.ancor.cz
BLANCO SELECT AutoMove, zdroj: www.ancor.cz

Kolikrát se Vám stalo, že jste s mokrýma nebo špinavýma rukama museli rychle otevřít koš a něco do něj vyhodit. Díky ovládání BLANCO MOVEX je možné zásuvku s košem jednoduše vysunout tahem špičkou nohy a předejít tak ušpinění (doporučená cena 540,- Kč).Jednoduché a spolehlivé uchycení sáčků k okrajům nádoby zaručí praktický držák sáčků BLANCO SELECT CLIP.

BLANCO SELECT CLIP, zdroj: www.ancor.cz
BLANCO SELECT CLIP, zdroj: www.ancor.cz

Doplňky košového systému BLANCO SELECT jsou vhodné pro všechny spodní skříňky s čelním výsuvem.

BLANCO SELECT ORGA, zdroj: www.ancor.cz
BLANCO SELECT ORGA, zdroj: www.ancor.cz

ANCOR CZ s.r.o.
Výhradní zastoupení BLANCO pro ČR

K Zelenči, 196 00 Praha 9 – Horní Počernice

Web: www.ancor.cz
Telefon: +420 241 443 498
E-mail: blanco@ancor.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *