ELKO EP svolává architekty na místo činu

Holešov, 9. 10. 2013 – společnost ELKO EP, lídr v oblasti chytrých elektroinstalací připravil třípatrovou lahůdku vystavěnou speciálně pro architekty.

Speciální prezentace určená výhradně architektům se bude konat 11. 11. 2013 od 16:00 hod. v showroomu iNELS v budově Sykora Home v Praze. Organizátoři ji výstižně nazvali “Setkání architektů” a program bude rozdělen do tří pater (pardon částí). Nejdříve jednatel společnosti ELKO EP Jiří Konečný představí firmu a především systém iNELS, poté si vezme slovo odborník na slovo vzatý Ing. Jan Beneš a předvede účastníkům, jak vypadá systém iNELS v praxi. Program bude zakončen volnou diskuzí s bohatým občerstvením. 

 Adresa:

Sykora Home 

PRAHA 9

Českomoravská 183

190 00 Praha 9 – Vysočany

Společnost ELKO EP je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů, přes vývoj a realizaci bezdrátového řešení až k sofistikovanému systému inteligentní elektroinstalace včetně řízení multimédií v celém domě. V roce 2011 dosáhlo ELKO EP tržby ve výši 341 milionů korun. V roce 2012 se stalo Firmou roku ve Zlínském kraji.

Informace o společnosti ELKO EP www.elkoep.cz, vše o produktu iNELS je na www.inels.cz nebo na https://www.facebook.com/#!/iNELSJednouNohouDoma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *