Podnikatelé z Novosibirska mají zájem spolupracovat s ELKO EP

Holešov, 28. 3. 2013 – lídr českého trhu v oblasti relé a inteligentních elektroinstalací, společnost ELKO EP zahájila jednání o spolupráci s delegací z Novosibirska, vedenou ruským generálním konzulem.

V pátek 22. 3. 2013 hostila společnost ELKO EP dvanáctičlennou delegaci z Novosibirské oblasti. Vedoucí představitelé několika průmyslových společností a organizací na podporu podnikání, v čele s Andrejem Jevgenjevičem Šaraškinem, generálním konzulem Ruska, se zúčastnili veletrhu AMPER v Brně. Jejich živý zájem o ekonomický potenciál Zlínského kraje, vyvrcholil návštěvou společnosti ELKO EP.

Zkušenosti s ruským trhem a šestileté úspěšné působení pobočky ELKO EP v Moskvě, se ukázalo jako zásadní deviza pro navázání další obchodní spolupráce.

Ruské podnikatele zajímal jak vývoj a jeho propojení s výrobou, tak zpětná vazba od obchodníků a optimalizace služeb pro konkrétní lokální trhy. A ruský lokální trh není zrovna malý. Obrat ELKO EP Russia totiž tvoří 20 % z celkového obratu poboček ELKO EP.

Úvodní jednání o konkrétních možnostech spolupráce byla zahájena, ve hře je distribuce výrobků, spolupráce v oblasti vývoje, ale i vytvoření společného podniku.

ELKO EP Russia.

Pobočka v Moskvě byla založena roku 2007 a jejím sídlem je Český dům v Moskvě. Svoji obchodní činnost soustřeďuje především na distribuci výrobkové řady RELÉ a iNELS smart home solutions. ELKO EP Russia realizovala řadu prestižních projektů v rezidenčních zástavbách Moskvy a její plánovaný obrat je 26 milionů korun. Pravidelně se účastní veletrhů ELECTRO Moskva a Hi-tech house. Více na www.elkoep.ru.

Společnost ELKO EP je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů, přes vývoj a realizaci bezdrátového řešení až k sofistikovanému systému inteligentní elektroinstalace včetně řízení multimédií v celém domě. V roce 2012 dosáhl obrat společnosti téměř 259 milionů korun. Ve stejném roce se ELKO EP stalo Firmou roku ve Zlínském kraji.

Informace o společnosti ELKO EP www.elkoep.cz, vše o produktu iNELS je na www.inels.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *