Hledáte specialistu na plasty? Hledáte Tribon!

Na začátek se sluší říct, že v Tribonu nenajdete žádné trubky. Teda pardon, najdete, ale jenom ty plastové. Jinak za společností Tribon stojí tým zkušených profesionálů, pro které je plast a různé výrobky z něj alfou a omegou každého dne. Podívejte se, co všechno dělá Tribon proto, abyste jeho zákazníci měli přístup nejen k plastovým trubkám prémiové kvality.

Kde se vzal, tu se vzal… Tribon!

Tribon je ryze česká společnost, která existuje od roku 1993 a která začínala jako obchodní zastoupení pro belgickou společnost Quadrant EPP pro Českou republiku. Od začátku se společnost zaměřovala na prodej plastových potrubí a technických plastů a její specializace jí vydržela dodnes. Díky získanému know-how z belgické společnosti a postupnému sbírání cenných zkušeností se společnost Tribon postupně vypracovala do pozice předního českého dodavatele technických plastů pro průmyslové aplikace.
Tribon se navíc začal zaměřovat i na přímou výrobu plastových obrobků. Hlavním jádrem jejich businessu však stále zůstává distribuce plastů a polotovarů, a to jak z technického, tak i špičkového a běžného plastu.

V bohatém portfoliu Tribon najdete…

… téměř cokoliv z plastu, co vás napadne. Materiály plastových polotovarů, které jsou v nabídce společnosti, se dělí na tři základní:
• technické plasty různých druhů a profilů, které vynikají skvělým poměrem kvalita vs. cena. Mezi technickými plasty od Tribonu najdete například Ertalon, Nylatron, Ertacetal nebo Ertalyte.
• špičkové plasty v mnoha provedeních, například Celazole, Torlon, Ketron Peek nebo Fluorosint.
• běžné plasty s vynikající chemickou odolností, nízkou nasákavostí a odolností proti kyselinám. V nabídce je PVC-U, PP, PE HD i PTFE.
Na webových stránkách Tribon najdete i dostatek prospektů a letáků, ve kterých se dozvíte kvantum informací o fyzikálních vlastnostech jednotlivých plastů i bližší informace o výrobním programu. Samozřejmostí je obsáhlá technická podpora zaměřená na chemickou odolnost plastů, jejich lepení nebo výpočet ložisek.
V nabídce Tribon nechybí ani plastové lišty, které můžou zákazníci využít pro další zpracování v rámci jejich vlastní výroby. Na základě vzájemné konzultace se zákazníkem dokáže společnost Tribon vyrobit plastové lišty přesně podle zadaných požadavků. Na žádný projekt neuslyšíte od Tribonu rázné „Ne!“ – snahou společnosti je vždy najít kompromis a snažit se vyjít zákazníkům maximálně vstříc.

Nejen výroba plastů, ale i dodržování norem

V rámci své činnosti se Tribon zaměřuje i na dodržování standardů kvality, a to jak v oblasti nabízených produktů, tak i v péči o zákazníky. Napříč všemi činnostmi společnosti je hlavní pozornost směřována na zvyšování spokojenosti zákazníků, zlepšování kvality nabízených produktů a zefektivnění systému managementu jakosti. I to, že se Tribon snaží poskytovat zákazníkům co nejširší spektrum profesionálních služeb, mu pomáhá udržovat se na pozici lídra v oblasti plastů.
Kromě produktů z kvalitního plastu má ve své nabídce Tribon i něco víc – individuální přístup k zákazníkům, příjemné ceny a profesionální technickou podporu. Důvěřujte i vy zkušenému a ověřenému dodavateli, důvěřujte Tribonu!
Více infromaci o společnosti Tribon naleznete na www.technicke-plasty-tribon.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *