Jak by mělo vypadat ideální bydlení

Máte představu o tom, jak by mělo vypadat vaše vysněné bydlení? Češi v průzkumech na podobnou otázku odpovídali. A co z výsledků anket vyplynulo?

Jak bydlí Češi aneb jsme spokojení?

Wüstenrot přišel se zjištěním, že žijeme většinou „ve vlastním“ – bydlí tak hned 60 % lidí a dalších 13 % o stěhování přemýšlí. Podle poznatků, které shromáždila realitní síť RE/MAX, nejčastěji bydlíme v bytech, ale moc se nám to nelíbí a chceme se přestěhovat do domů. Preferuje ho hned 70 %. To i přesto, že zároveň uvádíme, že radši bydlíme ve městě. Do velkoměsta se ovšem stěhovat naopak nemíníme, toho je ochotno pouze 14 % dotazovaných. Pouhých 7 % paradoxně chce svoje bydlení rekonstruovat, což je ovšem po nějaké době naprosto nezbytné.
Tomu, že zásadní renovaci a modernizaci svých domů a bytům opravdu příliš nedáme, dává za pravdu i další statistika. Tu si nechala vypracovat Reiffeisen stavební spořitelna. Hned 55 % osob v anketě přiznalo, že se za svoje bydlení stydí. Řešíme, jestli máme dostatečně naklizeno, ale trápí náš rovněž zastaralé vybavení domácnosti. Co dohánět mají podle našeho mínění především české koupelny a kuchyně a zvláště kuchyně je pro nás velmi důležitá. Obdobně kritičtí jsme nejen k bydlení vlastnímu, ale stejně přísným okem posuzujeme rovněž domovy ostatních.

Změňte své bydlení od základu

Jak by vypadaly vaše odpovědi? Shoduje se vaše představa s účastníky průzkumů? Patříte k těm, kteří přemýšlejí o stěhování nebo uvažují o zásadní rekonstrukci svého domu či bytu? Odpovědi na tyto otázky bezesporu značně ovlivňuje otázka financí. Teď jste ovšem realizaci svého snu blíž než kdy dříve. Co pro musíte udělat? Zkusit svoje štěstí a hrát v online loterii.
Evropské loto EuroMillions vám v rámci hned dvou losování týdně přináší šanci zařadit se po bok celé řady úspěšných hráčů. Čeká na vás jackpot v maximální výši 190 milionů eur. Ten získáte, pokud se vám podaří uhodnout sedm vylosovaných čísel. Losování sledujte vždy v úterý a v pátek na BBC One.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *