Jak na nejstylovější koupelnu na světě? Tak, že v ní všechno sladíte – umyvadlo, vanu či koupelnový nábytek

Sníte o koupelně, která bude mít vytříbený design? A která bude originální, netradiční, zkrátka jiná? Klíčem k ní jsou stylové vany, umyvadla, WC či koupelnový nábytek a další vybavení do koupelny v jednotném, harmonickém designu. Jak by se vám třeba líbila vana, umyvadlo či WC, které svými ladnými tvary připomínají malé zálivy či oblázky? Anebo designová koupelna s elegantním koupelnovým nábytkem s černými profily, který bude sladěný se sprchovým koutem? Některé designové kousky se dají pořídit také v doprodeji za dostupné ceny.

 

Jedinečné koupelny, v nichž je všechno perfektně sladěno od WC, bidetu a urinálu, přes vanu a sprchový kout až po vodovodní baterii a koupelnový nábytek, vznikají většinou z pera renomovaných designérů. A když se navíc veškeré koupelnové vybavení sladí s koupelnovými obklady a dlažbou, bude celkový efekt absolutně dokonalý. Společnost M.B.KERAMIKA vám přináší tipy pro dokonale stylovou koupelnu.

Stylovou vanu do prostoru, která připomíná mořské oblázky, je možné sladit s umyvadlem, WC či bidetem

Budete mít prostornou koupelnu? Nechte v ní promluvit krásu stylové vany do prostoru, která svými tvary připomíná malé zálivy či oblázky vytvořené nekonečným pohybem moře. Stejný design jako vana může mít ve vaší koupelně také sanitární keramika – umyvadla, klozety, bidety, pisoáry či sprchová vanička. Koupelnová kolekce Palomba Collection promění každou návštěvu koupelny v nezapomenutelný zážitek.

Vana či umyvadlo z koupelnové kolekce Palomba Collection připomínají svým tvarem zálivy a oblázky u moře.

Vodovodní baterie má neokoukatelný design a pořádně šetří vodu. S ostatními prvky bude její efekt v koupelně dokonalý

I „obyčejná“ vodovodní baterie může být neobyčejně krásná a navíc ušetřit hodně vody.  Přesně taková je stylová vodovodní baterie Axor Starck Organic. Ergonomicky tvarované umyvadlové, sprchové, vanové i bidetové baterie mají design inspirovaný přírodou okořeněn o avantgardní prvky. Ovládání baterií je pevně spojeno s jejich tělem a baterie tak působí jako jeden organický celek. Umyvadlové baterie mají inovativní sprchový sprej a ultra úsporný systém s průtokem pouze 3,5 litru za minutu (běžné baterie se pohybují mezi 6 a 8 litry).

Stylová vodovodní baterie Axor Starck Organic má nejenže atraktivní design, ale také uspoří hodně vody.

Chtěli byste si prohlédnout i další stylové vodovodní baterie nejen v moderním, ale také třeba oblíbeném retro stylu? Obraťte se na specialisty ze společnosti M.B.KERAMIKA, kteří vám rádi pomohou sladit vodovodní či sprchovou baterii s umyvadlem, koupelnovým nábytkem či obklady a dlažbou do koupelny. Specialisté vám také pomohou veškeré koupelnové vybavení vybrat tak, aby splňovalo technické a užitkové parametry přesně dle vašich představ a potřeb.

Vodovodní baterie Axor Montreux bude absolutně dokonalým společníkem do koupelen ve vintage nebo retro stylu.

Umyvadla, klozety nebo bidety s výraznými křivkami a nádechem jemné výstřednosti se stanou středobodem každé koupelny

Také umyvadlo, WC, či dokonce bidet nebo urinál mohou mít atypické a nepřehlédnutelné tvary a stát se tak dominantním prvkem celé koupelny. Z koupelnové kolekce IlbagnoAlessi One vyzařuje smyslnost, estetičnost i jemná výstřednost.  Některá stylová umyvadla jsou vyrobena z materiálu SaphirKeramik, který umožňuje jejich tvarovatelnost do jedinečných podob. Umyvadla mají tenké stěny, ale přitom jsou mimořádně pevné.

Umyvadla, klozety, bidety nebo pisoáry z kolekce koupelnového vybavení IlbagnoAlessi One mají smyslné tvary.

Stylové koupelnové skříňky s černými profily mohou v koupelně perfektně ladit se sprchovým koutem

Tento koupelnový nábytek si získá srdce všech milovníků moderního či industriálního stylu. Jmenuje se Livit a jeho charakteristickým rysem jsou černé profily, které ozvláštňují úložné prostory koupelnových skříněk. Závěsné skříňky pod umyvadlo nebo závěsné vysoké skříňky mohou mít více barev, kromě čisté a elegantní bílé mají také  různé dekory a odstíny dřeva. Nábytek je modulární, což znamená, že jednotlivé typy skříněk se dají v koupelně různě kombinovat.

Koupelnový nábytek Livit má elegantní design s černými profily.

Odborníci ze společnosti M.B.KERAMIKA vám rádi pomohou sladit tento stylový koupelnový nábytek se sprchovým koutem, který bude mít černé profily jako skříňky.

Nábytek do koupelny Livit je možné sladit například se sprchovým koutem.

Designová umyvadla či vodovodní baterie se dají pořídit také ve slevě a zkombinovat s obklady a dlažbou

Designová umyvadla, skříňky pod umyvadlo či vodovodní baterie můžete nakoupit také ve slevě v  doprodeji koupelnového vybavení. Najdete tam několik designových kousků, které mohly být vystaveny v jednom ze showroomů anebo se dnes již nevyrábí. Díky svému nadčasovému designu neztratí ani po letech na své atraktivitě a dají se perfektně sladit s koupelnovými obklady a dlažbou.

Designové umyvadlo v doprodeji se dá perfektně sladit třeba s koupelnovými obklady a dlažbou.

Budete potřebovat poradit s výběrem? Kontaktujte specialisty z online chatu společnosti M.B.KERAMIKA, kteří vám i ve večerních hodinách poskytnou okamžitou odpověď na jakýkoliv dotaz.

 

 

Sdílet tento příspěvek na

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *