Jak udržet pořádek v bytě a domě

Každá rodina řeší neustálý problém, kam uložit všechny své věci. Zejména sezónního oblečení a obuvi mají rodiny s dětmi spoustu. Řešením jsou různé skříně, skříňky nebo komody. U běžného nábytku, zakoupeného ve velkých řetězcích, však často narážejí na problém.
Takové skříně sice poskytují dostatek prostoru, ten je však neekonomicky uspořádaný, většinou mají pouze pár šuplíků a poliček a zbytek vnitřního prostoru je určen pouze pro zavěšení na ramínkách. Šatní skříně navíc nezaplňují veškerý dostupný prostor.
Jak tedy vyzrát na nedostatek prostoru, ten dostupný využít beze zbytku a ještě mít vše uspořádané a vždy na dosah?

Pohodlné řešení – nábytek na míru

Tento problém Vám pomůže vyřešit zakázkově vyráběný nábytek na míru, zejména  vestavěné skříně . Jejich nespornou výhodou je možnost absolutně je přizpůsobit přímo pro ukládané věci.

Návrh vestavěné skříně si můžete připravit již doma, dle Vašich požadavků. Většina profesionálních studií s Vámi tento návrh upraví. Vestavěné skříně jsou pak nejen přizpůsobené Vašim nárokům, ale díky asistenci profesionálů neopomenete žádný detail, na který Vás díky svým zkušenostem může výrobce upozornit.
Vestavěná skříň díky přesnému měření zapadne přímo do vyhrazeného prostoru a její vnitřní prostor je vybaven poličkami, šuplíky a dalšími doplňky dle Vašich představ.

vestavěné skříně Stako
vestavěné skříně Stako

Další výhody vestavěných skříní

Při zařizování interiéru nemůžeme samozřejmě hledět pouze na jeho praktickou stránku. V našem domě nebo bytě se musíme cítit příjemně a je tedy důležité hledět i na design.
I zde nemají vestavěné skříně na míru  srovnání se sériově vyráběným nábytkem. V nabídce je celá řada dekorů, barev a materiálů. Váš interiér můžete tedy přesně sladit se současným vybavením, barvou podlahy a zároveň si vybrat přesně podle Vašich představ.
Instalace vestavěných skříní se samozřejmě netýká jen ložnic. Celá řada materiálů je omyvatelná
a odolají i případnému ušpinění v dětském pokoji. Ale ani tam nekončí možnosti umístění takové skříně. Velmi oblíbená je jejich instalace v předsíni, pracovnách, ale i v obývacím pokoji.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *