Jak vytvořit ideální dětský pokoj

Jako vše kolem nás i design dětského nábytku podléhá moderním trendům. Dětský nábytek by měl splňovat několik základních věcí. Měl by být kvalitní, bezpečný a natolik originální, aby podněcoval dětskou kreativitu a hravost. Toto vše lze najít u dětských sestav Domino Bubbles od společnosti Domestav.

Pojmenování Domino není bezvýznamné, neboť jak už sám název napovídá, hlavní benefit tohoto nábytku je v jeho variabilitě. Lze ho skládat jako domino a vytvářet nové typy postelí, z jednolůžek dvoulůžka, díky zvyšujícím prvkům a nástavců pak zvýšená jednolůžka či palandy. Velice snadno tak můžete pokoj měnit a dispozičně přizpůsobovat počtu dětí, jejich potřebám i věku. Domino Bubbles je vysoce propracovaný a funkční systém, který má vedle toho i svůj osobitý a nezaměnitelný design, který spočívá ve specifickém bublinovém tvaru zábran, čelních stran úložných prostor a šuplíků.

Při zařizování dětského pokoje by se mělo vždy myslet na to, že nábytek by měl být uspořádán tak, aby nabízel dostatek prostoru pro kvalitní a klidný spánek, ale zároveň by měl dětem nabídnou i místo na hry, vymýšlení dobrodružství, četbu knih, kreslení či hraní si se stavebnicemi. Vhodnou variantou, pokud máte malý pokoj, mohou být zvýšená jednolůžka. V horním patře děti mohou mít svoji postel, a tedy klid na spánek, a pod ní pak budou mít dostatek místa na hraní.

Nejen dispoziční možnosti pokoje by měly hrát roli pří výběru postele, psacího stolu, skříní a dalších úložných prostor. Vždy by se měl brát v potaz i vzhled nábytku, jeho tvar, použité barvy a materiály. Neboť nábytek by měl vedle své základní funkce plnit i funkci dodatečnou, a tedy měl by děti podněcovat k vymýšlení her a podporovat rozvoj jejich kreativity. Jako designéři na to pamatujeme. U Bubbles je možné kombinovat několik barevných variant s textilními doplňky. Není tedy nic snazšího než dětem k posteli přidělat stříšky, k palandám schody či malým princeznám dopřát postel s nebesy. To vše a mnohem víc vytvoříte za pomoci textilií, které v kombinaci s Bubbles barvami dodají nábytku nový, hravější vzhled.

Starším dětem tak můžete například s dekorem Comics vytvořit dynamický, barvami pulzující komiksový svět, který se částečně inspiruje světem superhrdinů. Naopak těm menším můžete vytvořit snový pokoj za pomoci textilií ve Scandi provedení. K dokonalosti pokoj dovedete s ručně malovanými tapetami či samolepkami, které mu dodají na originalitě a jedinečnosti.
Nábytek Domino Bubbles je také maximálně bezpečný. Nábytek je sám osobě mírně zaoblen, nedisponuje tedy žádnými ostrými hranami. Zvýšená lůžka či palandy můžete dovybavit měkkými chrániči, které se velice snadno nasunou na postranní zábrany. Maximálního pohodlí pak docílíte za pomoci sedacích vaků a polštářů.

Domino Bubbles je variabilní dětský nábytek, s jehož pomocí vyřešíte veškeré prostorové nedostatky v dětském pokoji a zároveň vytvoříte pokoj, ve kterém se děti všech věkových kategorií budou cítit dobře.

www.domestav.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *