Je možné v Olomouci najít přes 1 000 rolí koberců na jednom místě?

1 000 rolí koberců je množství, které si většina z nás ani nedovede pohromadě na jediném místě představit. A přesto je to možné a nejen v Praze, ale v Olomouci. Pro toho, kdo má v plánu volit koberce, jako novou podlahovou krytinu do domácnosti, je návštěva obchodu s více než tisíci rolemi koberců, jako vstup do ráje. V Olomouci takový specialista je a má název Centrum podlah Jehla.

Jedna z největších prodejen na Olomoucku

Co se do velikosti prodejní plochy týče, je podlahové centrum Olomouc s názvem Jehla jedním z největších specialistů na prodej podlahových krytin na Olomoucku. Sortiment je obrovský a jeho rozmanitost také. Kdo si nedokáže vybrat novou podlahu do domácnosti z takto široké nabídky, tak chyba není u prodejce, ale v rozhodovacích schopnostech zákazníka.

Koberce, jako základní kámen

Nabízet kvalitní koberce Olomouc je jedním z hlavních zaměření podlahového centra Jehla. Jak již bylo řečeno, nabídku tvoří přes 1 000 rolí koberců. V tak rozsáhlém množství jsou zastoupené všechny druhy koberců, od levných, přes zátěžové do komerčních provozů až po luxusní a originální. V sortimentu tohoto podlahového centra jsou zastoupeny koberce od nejvýznamnějších tuzemských i zahraničních výrobců z celého světa. Je tedy možné vybírat ze všech možných typů a barev. Samozřejmostí jsou plošné koberce, ale nechybí ani nabídka kusových modelů.

Koberci ale nabídka rozhodně nekončí

Koberce tvoří sice největší část nabídky, ale rozhodně ne jedinou. Kromě koberců je možné vybírat také PVC podlahy, laminátové plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, korkové podlahy, třívrstvé podlahy a samozřejmě také moderní vinylové podlahy. Všechny druhy podlah vám představí a popíše kvalifikovaný personál. Jehla zaměstnává také specializované pokladače, kteří vám mohou zajistit odbornou pokládku jakéhokoliv druhu podlahy.

Detailní informace najdete na www.jehla.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *