Komplexní správa bytových a nebytových prostor

V PPM, a.s. zajišťujeme komplexní facility management v Praze a okolí. Jsme zavedená společnost, která nabízí ekonomickou i technickou správu nemovitostí, pronájem bytů nebo profesionální spolupráci s SVJ.
Služby na míru

Poskytujeme kompletní služby na míru každého klienta. Spolupracujeme například
se sdruženími vlastníků bytových jednotek (SVJ), ale i s majiteli jednotlivých bytů a dalších nemovitostí. Spolupráce probíhá například ve formě předsednictví pro SVJ, kde nahradíme roli profesionálního předsedy sdružení. Zbavíme vás tak starostí při volbě členů či předsedy sdružení, ale zároveň převezmeme zodpovědnost a závazky, které se k této funkci pojí. V případě vzniklých škod vám nabízíme také pojistné plnění až ve výši 20 miliónů Kč.

Facility management a flat service

Facility management představuje externí zajištění správy vašich nemovitostí. Primárně
se soustředíme na technickou správu budov jako je údržba, servis a pravidelné revize. Nabízíme také kompletní úklid domu a úpravu zeleně. V neposlední řadě pod tuto oblast spadá také zajištění ostrahy různých objektů a pojistné plnění na míru.
Další oblíbenou službou, kterou v PPM nabízíme, je kompletní flat service. Jste vlastníkem bytu a nemáte čas na jeho správu nebo se vám nedaří najít vhodného nájemce? Unavují vás starosti spojené s opravami? Přenechejte nám veškeré povinnosti, které se s pronájmem
a správou bytu pojí. Pyšníme se také 100 % bilancí ve vyhledávání odpovídajících nájemníků. Garantujeme 12 měsíční délku pronájmu a v případě dřívějšího odchodu nájemníka zajistíme bezplatně náhradního nájemce. Svěřte svoji nemovitost do našich rukou. Ušetříte čas, starosti s nájemci a vyděláte peníze bez větších námahy.

Působíme v Praze i v širokém okolí

Společnost PPM je předním poskytovatelem služeb spojených se správou nemovitostí v Praze, ale i jejím širokém okolí. Společnost spravuje přes 9 000 bytových jednotek ve většině lokalit hlavního města a přilehlém okolí. PPM však působí
i na více místech mimo Prahu, a to například ve Špindlerově mlýně nebo dalších lokalitách po celé České republice. PPM také získalo uznávaný certifikát ISO 9001:2008 v oblasti správy
a údržby bytových i nebytových prostor, na jehož základě spolupracuje s množstvím dalších společností a partnerů jako FINEP a.s., Schindler ČR a.s., KONE a.s., VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s., Safichem Group nebo Pražská energetika, a.s..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *