Konferenční stolek – elegantní pomocník na dosah ruky

Základním kamenem každého moderního obýváku je bezpochyby sedací souprava, pohovka, nebo stylová sada křesílek, která zaručí příjemné posezení u oblíbeného filmu či seriálu. Kam ale se všemi ovladači, telefony, skleničkami s vodou a talířky s občerstvením? Tady přichází na řadu občas opomíjený konferenční stolek.

 Foto: FORLIVING s.r.o.

Foto: FORLIVING s.r.o.

 

Pohodlně se usaďte a nenechte se rušit

Hlavní výhodu konferenčního stolku představuje odkládací prostor. Samozřejmě, že ho není zase tak moc, ale dovedete si představit klasický stůl přímo před vaší sedačkou? Jistě, že ne, vždyť byste pomalu ani neviděli na televizi. Konferenční stolky jsou většinou nízké, ale jejich vrchní deska je v takové výšce, že na ni dosáhnete, i když zrovna sedíte.

 Foto: FORLIVING s.r.o.

Foto: FORLIVING s.r.o.

 

Nepřehlédnutelný prvek vašeho obývacího pokoje

Ačkoliv je stolek poměrně malý, díky umístění v pomyslném středu pokoje se stává terčem pohledu každého, kdo vstoupí do místnosti. Věnujte proto výběru správného materiálu, barvy či dekoru chvilku času. Zaujme vás moderní skleněný stolek s kovovými prvky, či stále více oblíbené lamino s pestrou škálou barev a dekorů? Nebo snad dáte přednost pořádnému stolku z masivu? To už je jen na vás a vaší fantazii.

 Foto: FORLIVING s.r.o.

Foto: FORLIVING s.r.o.

 

Spodní polička pro všechny knihomoly

Při výběru stolku nezapomínejte na spodní poličku. Některé konferenční stolky ji mají, jiné nikoliv. Ujasněte si, jestli ji využijete k odložení oblíbených časopisů, knížek a dalších předmětů, nebo by vám mohla být naopak na obtíž, když si chcete pohodlně natáhnout pod stolkem nohy. Pokud máte v pokoji dostatek místa, není problém stolek prostě posunout kousek dál od sedačky. Máte-li prostoru málo, nebo se stolkem nechcete hýbat, potřebu spodní poličky si pořádně rozmyslete.

Foto: FORLIVING s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *