Koupelna současnosti od Konrád Keramika

Prudký vývoj, který zasáhl oblast bydlení, nemohl samozřejmě minout ani koupelnu. Nejde jen o nové dekory a formáty obkladů, typy sanitární keramiky a baterie, ale také o spoustu nových technologií, jež zpříjemňují hygienu a proměňují ji v relaxační záležitost.

Návrháři, výrobci a prodejci si uvědomují, že lidé se v koupelně chtějí cítit příjemně a bezpečně, vedle toho ale právem požadují, aby tento prostor nebyl moc náročný, jak na úklid, tak s ohledem na energie potřebné k provozu. Ať už máme na mysli vodu nebo elektřinu. Velké formáty s minimem spár, speciální samočisticí povrchy, toalety bez splachovacího kruhu, takzvané rimfree, sprchy či rovnou panely s různými masážními funkcemi, účinnější splachování nebo perlátory, které „načechrávají“ vodu a tím snižují její spotřebu… to jsou jenom některé z vymožeností, které se v nových nebo renovovaných koupelnách objevují.

Dobrá zpráva je, že všechny tyto „vychytávky“ se dají – samozřejmě při pečlivém plánování – realizovat i v menších panelákových koupelnách, jež patří – spolu s kuchyní – k nejčastěji rekonstruovaným zónám. Opravdu bohatý „důkazní materiál“ na toto téma najdete například v nedávno otevřeném showroomu firmy Konrád Keramika nedaleko metra Střížkov, který se právě na tyto prostory zaměřuje. Širokou nabídku ale najdete i v provozovně v Dolních Měcholupech. Pokud jde o obklady a dlažby, jsou to produkty zejména osvědčených značek RAKO, STRÖHER, NOVABELL, TUBADZIN, PARADYŽ, stavební chemie od firem CERESIT, KIESEL, RAKO, WEBER , MAPEI, sanitární keramika JIKA, IDEAL STANDARD, SAPHO, sprchové kouty, vany a vaničky od firem RAVAK, TEIKO, POLYSAN, SANTECH, RADAWAY a vodovodní baterie z produkce NOVASERVIS, HANSGROHE, GROHE….

Pokud si nejste jisti svým úsudkem, určitě uvítáte skutečně zasvěcenou poradenskou službu včetně 3D grafických návrhů, firma disponuje i míchacím centrem fasádních barev od firmy CERESIT.

Více na www.konradkeramika.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *