Krbová kamna: Hřejivý doplněk do vašeho interiéru

Nic nás neuklidí tak, jako pohled do žhnoucích plamenů. V této chvíli se ihned přeneseme do okamžiku, kdy jsme o letní noci seděli pod širákem a dokonalou atmosféru dokreslovaly trampské písničky, které byly podbarveny tónem kytary. Nechejte se hýčkat výhodou živého ohně i u vás doma.

Utněte stres a špatné myšlenky

Vytvořte si z vašeho bytu nebo domu oázu plnou pohody, která na vás dýchne pokaždé, když se vrátíte z náročného zápřahu v práci zase zpátky domů. Hladové plamínky budou tančit okolo dřevěných polen a vás tato podívána bude lákat a vábit mnohem více, než fádní program v televizi. Krbová kamna však nejsou výhodná jen z ryze estetického hlediska, to vůbec ne!
Potěší vás i jejich praktická stránka, a tedy naprosto dokonalá výhřevnost. Za nízké náklady si můžete vytopit obývací pokoj na velmi příjemnou teplotu. Tip: Pokud si budete chtít zpříjemnit ranní vstávání, řeřavé uhlíky ještě budou sálat teplem a bez menších problémů se při přiložení, samy vznítí.

 

Krb versus krbová kamna? 

Už delší dobu přemýšlíte o tom, zda jsou tou správnou volbou krb nebo jeho obdoba ve smyslu krbových kamen? Kontakt s otevřeným ohněm může vypadat a působit mnohem autentičtěji, ale co se týká tepelného výkonu a rozvodu tepla do místnosti, kamna by v tomto souboji vyhrála na celé čáře, a to je naprosto bez debat.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *