Máte pozemek a ještě váháte zda se pustit do výstavby svého domu?

                                   Tak čtěte a neváhejte. Čím dřív postavíte, tím také víc ušetříte. Na otázky odpovídal obchodní ředitel OVE OS pozemní stavby a.s. Karel Kyzek .
LDSC01649siegl 

 100_7458fuksik  DSC01793hodek DSC01847 Hlubočinka

Jak dlouho už firma Ovelos působí na českém trhu ?

Naše firma staví domy systémem Ovelos už vice jak 15let.Máme již téměř devět stovek dřevostaveb po celé republice.

 

Jak se vám daří přesvědčit zákazníky právě prodřevostavbu? 

Klienti začínají dávat přednost energeticko úspornému bydlení a tady jsou dřevostavby jasnou volbou. A navíc cenově je naše firma velmi příznivá.

Co byste k vašemu systému ještě dodal? 

Kromě obrovských energetických úspor a statické odolnosti může být jistou výhodou i rychlost. Domek jsme schopni postavit za tři měsíce.

Jaké je vaše plus od jiných firem,které taky nabízejí dřevostavby?

Největší výhodou našich staveb je, že používáme naprosto čisté dřevo bez lepidel a pojidel, což garantuje zdravé mikroklima. Stejně důležité je, že stavíme  převážně z naprosto vyschlého dřeva, což je zárukou, že ve zdech nebudou zárodky plísní a hnilob.

V čem tedy hlavně se lišíte?

Naše společnost staví  z čistého dřeva, které je mnohem odolnější a vlastně i ekologičtější. 

Proč už nerozesíláte tištěné katalogy i přesto, že nabízíte typové domy?

 Necháváme klientům volnost. A ano, typizované domy máme také v nabídce, ale na základě našich dlouholetých zkušeností je nepreferujeme. I ty nakonec upravujeme podle potřeb klienta bez cenového navýšení. S každým zákazníkem osobně hledáme to nejlepší řešení a pomáháme mu v rámci jeho cenových mantinelů vyřešení jeho individuálních potřeb. 

Pro se specializujete právě na bungalowy?

Jednoznačným důvodem jsou jejich energetické vlastnosti. Jednoduše teplo neuniká do patra. A samozřejmě bungalovy jsou výhodné pro mladé rodiny s malými dětmi, kdy rodiče mají stále přehled. Dobrou volbou ale mohou být i pro seniory, protože jsou bezbariérové.

 

Takže se vás krize nijak nedotkla a na nedostatek práce  si  nestěžujete?

Nestěžujeme , máme  opravdu spoustu práce .Je pravda, že klient se dnes snaží ušetřit a tak i  vzhledem k tomu, že se snažíme každému klientovi poskytnout opravdu individuální servis. Na našich WEBových stránkách www.ovelos.com máme  téměř každý   měsíc návštěvnost  více jak 20tis  zákazníků a tak se opravdu nenudíme.

 www.ovelos.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *