Nafukovací vířivá relaxace

Masážní bazénky obecně jsou vítaným zdrojem domácího odpočinku, který přináší organizmu vedle tolik potřebného pocitu uvolnění také přísun nové energie po náročných povinnostech. Vířivý bazén je ideální pro romantické chvíle, masáže a relaxaci, stejně jako pro netradiční oslavy, neformální setkání a jednání.

Skvěle to umějí také nafukovací vířivky, které lze použít jak v interiéru, tak pro venkovní instalaci. Jejich ceněným benefitem je velmi snadná instalace a mobilita, kterou u klasických whirlpoolů rozhodně nenajdete: stačí deset minut a už můžete využívat blahodárného účinku teplé vířící vody nasycené vzduchovým bublinkami. Vybírat lze z řady modelů, k dispozici jsou i produkty, které spolehlivě pojmou celou rodinu nebo hosty zahradní party. Dají se navíc využívat celoročně, protože dobře odolávají teplotním výkyvům a nepříznivému počasí.

Kam s ní

Pro instalaci nafukovací vířivky je potřeba rovný, pevný a hladký podklad, například ze dřeva nebo z betonu, s keramickým či kamenným obkladem. Další podmínkou je dosažitelný přívod elektrické energie s vyhovujícím jištěním. Vybrané místo by mělo poskytovat pěkný výhled, ale mělo by zároveň poskytovat dostatečné soukromí.

Který vybrat

Vířivé nafukovací bazény s vyhříváním jsou k dispozici v různých variantách, s rozdílným vybavením, které se odráží samozřejmě také na výsledné ceně produktu. Vsadit můžete na jednoduchost, ale i na luxus v podobě nádrže se 120 tryskami, která se díky samoinstalačnímu mechanismu po zapojení do elektrické zásuvky sama nafoukne. K novinkám letošního roku patří například nafukovací, konstrukčně ultratuhá mobilní vířivka vybavená vedle 4 vodních plynule stavitelných trysek (směrově i tlakově) a 120 vzduchových trysek rovněž solinátorem, který generuje ze slané vody chlór, takže odpadá jeho dávkování s pomocí plováku. Díky elektronickému změkčení vody (Hard Water systém) si zase nemusíte dělat starosti s tvrdou vodou, která způsobuje například rychlý růst vodního kamene na topné spirále, stejně jako rychlejší zanášení filtrů a podobně. O provoz se stará hlavní ovládací jednotka s pomocí výkonné kartušové filtrace, průtokového, digitálně nastavitelného ohřevu vody až na 40°C, masážní trysky zásobuje vzduchem kompresor.
Dopřejete si mobilní relax i na vaší zahradě či doma?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *