Nebankovní hypotéky bez registru

Pokud Vás v bance odmítli, pak jste již měli možnost si první zklamání, potupu a bezmoc vyzkoušet na vlastní kůži. Není to příjemné, u nás se s tím nesetkáte.

Byznys neboli podnikání může být v mnohých ohledech složité. Finance mít a nemít je totiž velký rozdíl. Jakmile se firmě nedaří nebo dokonce krachuje, nastává problém. Vše se dá vyřešit půjčkou, ještě lépe úvěrem, protože ten poskytuje opravdu nízké úrokové sazby. Obecně je známo, že u úvěru, kde ručíte nemovití, budete mít velice nízkou úrokovou sazbu. Tím pádem i nízké měsíční splátky, které se splácí jednou za měsíc. Jak dlouho je budete platit? To zase záleží na době splatnosti a ta se může pohybovat od jednoho roku až po třicet let. Dobu splatnosti si můžete určit podle svých možností, poskytneme i více výpočtů. Podle toho, kolik budete moci splácet, tak si můžete nastavit dobu splatnosti. Někteří podnikatelé mají velké možnosti, a tak ani nepotřebují dlouhodobé splácení, ale naopak jsou takové firmy, které raději platí déle a méně, aby se opět nedostaly do finančních potíží. Vše také závisí na vaší nemovitosti, protože podle toho získáte vypůjčenou částku. Z nemovitosti se vypočítávají procenta. Můžeme vám poskytnout až 70 % z odhadní částky domu, bytu, pozemku, komerční budovy, haly či jakékoliv další nemovitosti. Zároveň se může jednat opravdu o jakoukoliv nemovitost, takže záleží na vašich možnostech, jak vysokou částku chcete získat. Nám stačí její adresa a pár předběžných údajů, jako je jméno a příjmení. Zpracujeme nezávaznou nabídku, která je zdarma. Díky tomu si budete moci udělat představu o tom, jak by to vypadalo s odhadem, dobou splatnosti, úrokem, částkou splácení a podobně. Konkrétní a podrobnější informace však získáte až poté, co s námi budete oficiálně spolupracovat.

Oblíbený finanční produkt

Nebankovní hypotéky bez registru jsou velice oblíbené u různých druhů podnikatelů a firem. Poskytují finance bez ohledu na záznamy v registrech dlužníků. Můžete mít záznam v bankovním i nebankovním typu registru, a přesto s tím neděláme žádné větší problémy. Dokonce v případě americká hypotéky bez registru zajistíme úrok již od 3 % p.a. a to v případě, že nemáte záznam.

Sdílet tento příspěvek na

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *