Nechte si při rekonstrukci poradit: obraťte se na tyto odborníky

Rekonstrukce domácnosti s vaší peněženkou stoprocentně zamává. Proto se většina lidí snaží minimalizovat náklady, jak na materiál, tak na odborníky. Spoustu prací řeší vlastníma rukama nebo za pomoci přátel. Někdy se ale touha šetření každé koruny nevyplácí. Přečtěte si, které odborníky byste neměli při rekonstrukci opomenout a proč.
Návrh interiérů

Můžete mít jasnou představu, jak by měl byt po rekonstrukci vypadat. Přesto vám zabere spoustu času, než vyberete veškerý materiál, zjistíte, zda se k sobě vše hodí apod. Interiérový architekt je přeci jen odborník na svém místě a dokáže vám navrhnout individuální projekt na míru v cenové relaci, kterou si zadáte. Nemusíte si dohledávat informace o vlastnostech materiálů a zjišťovat, zda jsou správné, s návrhy interiérů vám dokáže odborník díky zkušenostem opravdu poradit.

Elektrikář

Možná mezi tyto kutily nepatříte, ale spousta lidí se při rekonstrukci opravdu snaží vyřešit vlastníma rukama i elektrické rozvody. Přitom mohou uškodit nejen sobě, ale i svým spotřebičům. Například nastavení příkonu do indukční desky bývá oříškem i pro zkušené elektrikáře. Přenechejte tedy tuto práci opravdu odborníkům.

Stavební firmy/řemeslníci

Tato poslední kategorie je poměrně široká. Jedná se vlastně o všechny specialisty, kteří by se na rekonstrukci měli podílet. Od podlaháře, přes zedníka, po malíře pokojů. Dobře si rozmyslete, zda opravdu není dlouhodobě výhodnější, svěřit práci odborníkovi, než se s ní trápit sami. Stavební firma nebo jednotliví řemeslníci budou určitě rychlejší a výsledek práce kvalitnější.

Jak nejefektivněji hledat odborníky?

Zkuste poptávkový systém Poptávej.cz. Vyplníte zde poptávkový formulář, což vám nezabere ani pět minut. Nezapomeňte podrobně popsat, jakou profesi poptáváte. Zanedlouho se vám ozvou odborníci z okolí přímo do emailu. Získáte od nich nabídku na míru a díky tomu si ověříte i ceny všech služeb. Dále si už vyberete tu nejlepší nabídku a s vybraným odborníkem domluvíte podrobnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *