Nenechte si ujít nový showroom ve městě

Vytvořte si dokonalý domov na jednom místě! Zastavte se v pražských Vysočanech v krásném, dekorativním showroomu DECO LOCO. Původně šedý industriální prostor rozsvítila originální česká designérka Diana Turinová se svou značkou Lusito, Di´sign a pohodovou značkou Livelo Martina Surového. Název příjemného prostoru pomohla vymyslet interiérová návrhářka Iva Bastlová – ve volném překladu z latiny znamená krásné místo…

DECO LOCO vzniklo spojením značek Lusito, Di’sign, Livelo a dalších partnerských firem. A totiž s jediným cílem. Vytvořit místo, kde si při vylepšování svého domova vyberete vše v jediném příjemném prostoru, kde zároveň načerpáte inspiraci a vlastně se vám ani nebude chtít odcházet. V prostoru DECO LOCO totiž objevíte několik zákoutí, kde si vyzkoušíte pohodlí sedačky nebo ušáku, světlo – třeba linoucí se z elegantní lampy Lusito Tripod, které Diana Turinová přezdívá dlouhonohá kráska. Přenesete se do světa dětských pokojů, světa komiksu, který potěší hlavně teenagery, anebo si poležíte v královské posteli Livelo, po které rozhodně zatoužíte. A pokud si nejste úplně jistí, že víte, co vám doma chybí, anebo si dokonce myslíte, že vám nic nechybí… stejně se do pražských Vysočan vypravte. V DECO LOCO totiž dostanete odbornou radu, a nakonec třeba taky zjistíte… že potřebujete ve své domácnosti vyměnit úplně všechno.

Kráska s dlouhýma štíhlýma nohama

Jedním z nejpůvabnějších kousků značky LUSITO, konkrétně z kolekce Di´sign, je stojací lampa Lusito Tripod v provedení Luxury silver dub černý lesk. Stínidlo i trojnož lze nakombinovat zcela dle vašich představ či vybavení vašeho interiéru. Rafinovaná elegance spočívá v kabelu (1,6 metru) ukrytém uvnitř jedné z noh této krásky. Součástí kabelu je nášlapný vypínač. Běžná cena je 8 890 korun.
Tip pro náročnější: Stínidlo je možné vytvořit dle vlastní předlohy!

Šik ikonická lavice

Absolutní elegance a výzva k lenošení – pohodlná lavička ICON značky Livelo je vyrobena z lehké, komfortně designované konstrukce. Na první pohled upoutají subtilní nohy a nadčasový vzhled prošívaného opěráku. V kombinaci s křesly ICON navodí pocit šik francouzského salonu. Je vyrobena z bukového dřeva a kvalitní látky, kterou lze zaměnit za kůži. Běžná cena od 21 980 korun.

DECO LOCO – vytvořte si dokonalý domov na jednom místě.

www.decoloco.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *