Oáza klidu a relaxace u vás doma, přesněji ve vaší koupelně

Stres, povinnosti a chmury, přesně na tyto negativní emoce blahodárně působí wellness procedury. Schází vám hbité doteky maséra, teplo finské sauny a za nic na světě se vám nechce opustit pohodlí vašeho domova a vyrazit do wellness studia? Tohle všechno můžete mít, když se rozhodnete vtisknout vaší stávající koupelně  nádech všudypřítomné relaxace. A to za pomoci soukromé hydromasážní vany, turecké parní sauny nebo masážního bazénku.

Léčivá pára pohladí tělo i duši

Není nad to, užít si chvilku volného času tak trochu netradičně a především v soukromí turecké sauny, bez toho, aniž byste byli nuceni opustit domov. Splnit si tento sen není nic nereálného. Ovšem ještě lepší variantou je – vyrobit si ze své koupelny království odpočinku a relaxace.

koupelny Sapho
koupelny Sapho

Sestavte si masážní vanu podle vašeho vkusu

Nedáte dopustit na příznivé účinky hydromasážních trysek, které účelně pečují o každý centimetr vaší pokožky a díky efektivnímu působení tlaku stimulují namožené svaly a navíc je uvolňují? V zimních období je potřeba dodat tělu více energie, než v jiném období. Prokřehlé tělo v masážní vaně  tak rozproudíte tím nejlepším způsobem, a navíc šumění a bublání vody vás přenese do ráje. Říkáte si, kdyby to tak uměla i vaše vana? Masážní systém trysek lze také dodatečně naistalovat do téměř každé akrylátové vany. Rozhodujícím faktorem však je, mít bytelnou konstrukci, což je zárukou prověřených značek na trhu. Oblíbené hydromasáži po té už nestojí vůbec nic v cestě.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *