Okna s podzimní prémií od FAKRO – až 9000 Kč zpět!

Akce se týká vybraných střešních oken s trojsklem (U5, U6, R3) a čtyřsklem (U8), za které bude koncovým zákazníkům na bankovní účet zaslána prémie dle typu zakoupeného střešního okna.

Akce trvá od 01.09. do 30.11.2015.

Zákazník za nákup max 6 kusů Výrobků FAKRO zahrnutých do akce získá prémii dle následujícího principu:

– 1000Kč zpět za kyvné střešní oknose zasklením U5
– 1200 Kč zpět za výklopně-kyvné střešní oknose zasklením U5
– 1500 Kč zpět za super energeticky úsporné střešní oknoFTT U6, FTT U8, FTT R3

Podrobné informace naleznete na www.fakro.cz.

Kyvná střešní okna jsou oblíbenou konstrukcí oken se závěsy umístěnými v polovině výšky okna. Pohodlnou obsluhu přináší klika umístěná v dolní části křídla, která umožňuje spárové větrání ve dvou polohách. Kyvná střešní okna mohou být vyrobena z borovicového dřeva nebo z vícekomorových PVC profilů v bílém provedení, v dekoru borovice či zlatý dub.

Výklopně-kyvná střešní okna jsou okna nové generace se dvěma oddělenými funkcemi otevírání, výklopnou a kyvnou. Výklopná funkce v rozsahu 0-35° umožňuje přístup ke spodní hraně okna a přináší neomezený výhled ven. Volbu způsobu otevírání zajišťuje přepínač preSelect dostupný po otevření křídla. Výklopně-kyvná střešní okna mohou být dřevěná nebo vyrobená z PVC profilů bílé barvy, nebo profilů v dekoru borovice či zlatý dub.

Super energeticky úsporná střešní okna jsou speciální oknaurčená pro energeticky úspornéa pasivní stavby. Zasklení je osazeno ve speciálně vyprojektovaném rámu křídla, který je konstruován ze širších dřevěných profilů ve srovnání se standardním oknem.
FTT U6 – okno se super energeticky úsporným zasklením U6 (Uw =0,80 W/m2K).
FTT U8 – okno spolu s těsnícím lemováním EHV-AT Thermo a s pasivním zasklením U8 představuje nejteplejší střešní okno dostupné na trhu. Je určeno do pasivních staveb, což stvrdil certifikát Passive House. (Uw = 0,58 W/m2K).
FTT R3 – okno se super energeticky úsporným zasklením proti hluku R3 (Uw = 0,81 W/m2K a Rw = 42 dB).

FAKRO logo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *